Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Arslan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Arslan, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Zeynep Arslan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Zeynep Arslan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Kl. Psk. Zeynep Arslan

    Klinik psikolog Zeynep Arslan lisans ve yüksek lisans eğitimini Uluslarası Saraybosna Üniversitesinde tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü. Bosna Hersek’te bulunduğu yıllarda alanıyla ilgili uluslararası eğitim ve kongrelere katıldı. Türkiye’ye döndükten hemen sonra çocuk, ergen ve yetişkinlere uygulamak üzere terapi eğitimleri almaya devam etti. Ergen ve yetişkinlerde uygulamak üzere Prof. Dr. Hakan Türkçapar’dan Bilişsel Davranışçı Terapi, Davranış Bilimleri Enstitüsü’nden EMDR, Dulwich Centre’den Narrative terapi eğitimleri aldı. Çocuklarda görülen bağlanma zorlukları, ilişkisel çatışmalar, içe dönüklük, yoğun kaygı ve korku, dürtüsel davranışlar, travma sonrası stres bozukluğu, öfke kontrolü, duygusal regülasyon problemlerin tedavisinde Theraplay Institute’den aldığı Theraplay oyun terapi ekolünü kullanmaktadır. Çocukların zihinsel, fiziksel ve ruhsal gelişim taramaları için Denver II Gelişim Tarama Envanteri, WISC-R Zeka Testi, ve diğer Objektif ve Projektif Testleri uygulamaktadır.

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Zeynep Arslan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Zeynep Arslan

    Uzm. Kl. Psk. Zeynep Arslan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Zeynep Arslan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Kayabaşı Mahallesi Gazi Yaşargil Caddesi No:176D-1/18 Emlak Konut Başakşehir Evleri 1. Etap 4. Kısım D blok Daire 18, Başakşehir