Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Yücel Tuluk

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Yücel Tuluk, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Yücel Tuluk kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Yücel Tuluk için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Yücel TULUK
 • Anez Psikoloji
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Yücel Tuluk, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Yücel Tuluk

    Uzm. Kl. Psk. Yücel Tuluk, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Yücel Tuluk için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Uzm. Kl. Psk. Yücel Tuluk Bilgiler

      2013 yılında Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünü tamamlayan Yücel Tuluk, bu bölümden mezun olduktan sonra 2015 yılında İstanbul Üniversitesi'nin Aile Danışmanlığı Eğitimi'ni tamamlamış ve aktif olarak danışan görmeye başlamıştır. 2017'de Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünü "otizm tanısı almış çocuklarda bağlanma" adlı tezi ile bitirmiştir. Yüksek lisans eğitimi devam ederken aynı zamanda Evlilik Terapileri Enstitüsü'nün(Sağduyu Danışmanlık) açmış olduğu İmago Çift Terapisi Eğitimi'ni tamamlayarak Evlilik Terapileri Enstitüsün'de terapist olarak çalışmaya başlamıştır. Bu süre zarfında Psikiyatrist Alp Karaosmanoğlu'nun açtığı 56 saatlik Şema Terapi eğitimini başarılıyla bitirmiştir. Yücel Tuluk çalışmalarına Şema Terapi, İmago Çift Terapisi, Duygu Odaklı Terapi, Çözüm Odaklı Psikoterapi ve Psikodinamik Terapi ile yön vermektedir. "Psikanalitik Terapide İç Eklektik Yaklaşım" eğitimine devam etmektedir. Şu anda Evlilik Terapileri Enstitüsü ve Anez Psikoloji'de aktif olarak danışan almaktadır.

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Fulya Mh. Aytekin Kotil Cd. No:27, D:9, inci apartmanı, Şişli, İstanbul