Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Yücel Köse

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Yücel Köse, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Yücel Köse kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Yücel Köse için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Flamingo Psikoloji Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Yücel Köse, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Yücel Köse

    Uzm. Kl. Psk. Yücel Köse, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Yücel Köse için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Uzm. Kl. Psk. Yücel Köse Bilgiler

      İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümünü onur derecesiyle tamamlamasının ardından Klinik Psikoloji Master’ını da aynı başarıyla tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanı alan Yücel KÖSE, şu anda danışanlarını Samsun’da Flamingo Psikoloji Merkezi’nde görmektedir. Yücel KÖSE, İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Bakırköy Adalet Sarayı’nda stajını tamamladıktan sonra İstanbul Terapi Bakım Merkezi ve İstanbul Psikolium Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde Psikolog olarak görevini yürütmüş bu sırada hastaların psikolojik ve sosyal özelliklerini göz önünde tutarak hastalığın olumsuz etkilerini azaltıcı yönde çeşitli psikolojik destek çalışmalarında bulunmuştur. Yücel KÖSE, çocuk, genç ve yetişkin alanında psikolojik destek hizmeti vermektedir. Bu anlamda çocuklar ve ergenlerde kaygı problemleri, davranım bozukluğu, duygusal bozukluklar, dikkat eksikliği, çocuklarda hareketlilik, yetişkinler üzerinde ise genel olarak kaygı, çökkünlük, üretkenliğin azalması, motivasyon düşüklüğü başlıca ilgilendiği ruhsal zorlantı alanlarıdır. Çok sayıda eğitim programları ve seminerlere katılan Yücel KÖSE, psikolojik travmalar, gelişim çağındaki çocukların duygusal yapısı, anksiyete bozuklukları, cinsel yaşam ve sorunları, yeme bozukluklarının gelişmesi ve tedavisi, ilişkilerde kadın erkek farklılıkları, stres yönetimi, şiddet eğilimi bunlardan bazılarıdır. Akılcı duygusal davranışçı terapi, oyun terapisi başta olmak üzere çocuk, ergen, yetişkin ve aile alanlarında psikoterapi süpervizyonlarını başarıyla tamamlayarak psikolojik destek hizmeti veren Yücel KÖSE, öz-şefkat, meditasyon ve farkındalık üzerinde temellenen bir anlayışla psikoterapi yaklaşımını sürdürmekte olup aynı zamanda kişilik, gelişim ve zeka testleri uygulayıcısıdır.

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Cumhuriyet Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No:210/16 (Türk-iş Tramvay Durağı, Küçükpazar Üstü), Atakum