Yükleniyor

Psk. Yasemin Baykan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Yasemin Baykan, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Yasemin Baykan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Yasemin Baykan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psk. Yasemin Baykan
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Yasemin Baykan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Yasemin Baykan

    Psk. Yasemin Baykan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Yasemin Baykan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Yasemin Baykan Bilgiler

      Lisans eğitimini Üsküdar Üniversitesi ́nde Psikoloji bölümünü %100 ingilizce olarak lisans eğitimini tamamlamış ve mezun olmuştur. Lisans öğrenimi boyunca NP Beyin Hastanesi`nde staj çalışması yapmış ve bunun yanında yine Lisans eğitimi boyunca ve sonrasında; Şişli Nezih Huzurevi, İstanbul Engelliler Merkezi, Başakşehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Bezmi-alem Vakıf Üniversitesi Hastanesi Nöroloji Anabilim Dalı Nöropsikoloji alanında çalışmalar yapıp, deneyimler kazanmıştır. Öğrencilik ve mesleki hayatı boyunca şehir içi ve şehir dışı birçok kongre ve seminerlere katılmıştır. Evli ve bir çocuk annesidir.. Aldığı Eğitimler ; -Çift ve Aile Danışmanlığı Uygulamalı Eğitim Programı -Travma Sonrası Stres Bozukluğunda Psikoterapi -Oyun Terapisi Uygulamalı Eğitim Programı -Çocuk Değerlendirme Testleri Uygulamalı Eğitim Programı -Travma ile İlişkili Bozukluklarda Psiko-eğitim -Nöropsikolojik Testler - Psikolojik Testler -Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi -WISC-R -MMPI -Cinsel Terapi Eğitimi Uzmanlık Alanları; Aile Terapisi Çift Terapisi Oyun Terapisi Cinsel Terapi Çocuk Terapisi Ergen Terapisi Yetişkin Terapisi Yaşlılık Psikolojisinde Psikoterapi Alzheimer ve Tüm Demans türlerinde uygulanan Nöropsikolojik Testler Kişilik Testleri Psikolojik Testler Çocuk Gelişim Testleri Çocuk Dikkat Testleri Çocuk Değerlendirme Testleri

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Başakşehir Mah., Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cad., Ebik İş Merkezi No/20, İstanbul