Yükleniyor

Uzm. Dr. Yakup Doğan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Dr. Yakup Doğan, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi alanında hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Yakup Doğan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Dr. Yakup Doğan için randevu alabilirsiniz.

Uzm. Dr. Yakup Doğan

1983 yılında Adıyaman'da doğdum. 2010 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. 2015 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimimi başarı ile tamamladım. 2016-2018 yılları arasında Manisa Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde klinik sorumlusu olarak çalıştım. 2018-2021 yılları arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi'nde görev yaptım. Aynı zamanda 2020 yılında ÇEMATEM (Çocuk Ergen Madde Tedavi Merkezi) biriminin sorumlu hekimliğini yaptım. 2018-2021 yılları arasında Dünya Sağlık Örgütü MhGAP ( Mental Health Gap Action Programme) Projesi'nde eğitmen olarak çalıştım. Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimlerimi çocuk-ergen ve yetişkin üzerine tamamladım. Evli ve bir çocuk babasıyım. İlgi alanlarım: Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu, anksiyete bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluk, majör depresif bozukluk, internet bağımlılığı, aile içi iletişim sorunları, boşanma, ruhsal travma ve yas.

Sağlık Rehberi

Uzm. Dr. Yakup Doğan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Uzm. Dr. Yakup Doğan

Uzm. Dr. Yakup Doğan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Uzm. Dr. Yakup Doğan için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!