Yükleniyor

Dyt. Uğur Dama

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Uğur Dama, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Uğur Dama kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Uğur Dama için randevu alabilirsiniz.

Dyt. Uğur Dama

Merhabalar Ben Uğur DAMA. 1996 yılında Elazığ’da doğdum. 2015 yılında Fırat Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne başladım. 2019 yılında bölümden başarılı bir şekilde mezun olarak Diyetisyen olmaya hak kazandım. Üniversite eğitimim süresince, Fırat Üniversitesi Hastanesi onkoloji, nutrisyon destek, poliklinik, mutfak ve dahiliye bölümlerinde, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde yetişkin beslenmesi, kurum beslenmesi üzerine stajlarımı başarıyla tamamladım. Ayrıca Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yetişkin beslenmesi, kurum beslenmesi, palyatif hastalarında beslenme ve çocuk beslenmesinde stajımı tamamladım. Eğitim hayatım boyunca ‘Oksidatif Besinler ve Vücut Üzerine Etkileri, Stevia’nın Beslenmemizdeki Yeri, Gıda Katkı Maddeleri ve Sağlık, Gaps Diyeti ve Sağlık, Kurum Beslenmesi ve Toplum Sağlığı, Çocuk Hastalarda Ek Beslenme Takviyeleri, B Vitaminleri ve Vücudumuzdaki Etkileri, Huzurevlerinde Kalan Yaşlılarımızın Beslenme Durumları’ konulu detaylı seminerler hazırladım. Üniversitede bitirme tezi olarak “Besinlerin Diş Sağlığımız Üzerindeki Etkileri” konusunu hazırladım. Çocuk hastalıkları, Sporcu beslenmesi, Yetişkinlerde beslenme, Kilo yönetimi diyetisyenliği, Yeme psikolojisi, Obezitede beslenme, Bariatrik cerrahisinde beslenme, Enteral ve parenteral beslenme kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katıldım. Dengeli beslenme, Hastalıklarda beslenme, Çocuk beslenmesi ve Kilo yönetimi üzerine canlı yayınlar yapıp, çeşitli sağlık programları yayınlarına konuk olarak katıldım. Yeni kliniğimde online ve yüz yüze siz değerli danışanlarımıza hizmet vermeye başlıyoruz. Herkesi sağlıklı olmaya, sağlığını korumaya ve ideal kilolara gelmeye davet ediyoruz.

Sağlık Rehberi

Dyt. Uğur Dama, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dyt. Uğur Dama

Dyt. Uğur Dama, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dyt. Uğur Dama için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!