Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Türkan Hisar

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Türkan Hisar, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Türkan Hisar kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Türkan Hisar için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Hisar Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık
 • Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Kl. Psk. Türkan Hisar

    2014 yılında Uludağ Üni Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun oldum.. Uludağ Üniversitesinde 2 ay boyunca İşitme Engelliler ile ilgili bir kurumda stajımı tamamladım.. 2015 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Nöropsikoloji departmanında staj ve Nöropsikolojik testler eğitimimi tamamladım.. BDT ve Şema Terapi eğitimlerimin ardından TPD ( Türk psikologlar derneğinden) WÇZÖ-4 ( çocuklar için zeka test eğitimi) , MMPI ( Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri) , Denver II ( 0-6 yaş arası Gelişim Tarama ) eğitimlerini aldım.. Yeniden Sağlık Derneğinden Çocuk Testleri Eğitimi , Bağımlılık Temel Eğitimi, PETAD ilk yardım eğitimi, Kronos Akademiden Temel Satış Eğitimi , İkna Sanatı ve İkna Psikolojisi Eğitimi, Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi , Maltepe Üniversitesinden Beden Dili Eğitimi ve Motivasyon Eğitimi aldım.. Cinsel Terapi Eğitimi (CİSED) ve İstanbul Üniversitesi Aile Danışmanlık Eğitimleri aldım. Klinik Psikoloji alanında uzmanlığımı Madde Kullanım Bozuklukları alanında tez çalışmam ile tamamladım. 2 yıl Sultanbeyli Kaymakamlığında Madde Bağımlıları ve Aileleri ile çalıştım. Harbi Gazetesinde Psikoloji alanında köşe yazarlığı yaptım.. Şu anda Pendik Özel Yüzyıl Hastanesi ve kurucusu olduğum Hisar Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık merkezinde danışanlarıma hizmet vermekteyim..

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Türkan Hisar, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Türkan Hisar

    Uzm. Kl. Psk. Türkan Hisar, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Türkan Hisar için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Erenköy mah.Dr. mithat süer sok. No:1/1 Ak apartman daire:11 KADIKÖY, Kadıköy, İstanbul