Yükleniyor

Dyt. Tuğçe İmir

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Tuğçe İmir, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Tuğçe İmir kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Tuğçe İmir için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Dyt. Tugce İmir
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Tuğçe İmir, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Tuğçe İmir

    Dyt. Tuğçe İmir, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Tuğçe İmir için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Dyt. Tuğçe İmir Bilgiler

      Merhaba ben Tuğçe İMİR , 2020 yılında Lefke Avrupa Üniversitesi Sağlık Bilimler Fakültesi’nden Beslenme ve Diyetetik bölümünü bitirdim. Kariyer doğrultusunda 2.sınıfın yaz döneminde Başkent Üniversitesi Adana Uyg. ve Araşt. Merkezi Yüreğir Başkent Hastanesi, Başkent Üniversitesi Çukurova Hastanesi ve Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesinde gönüllü staj yaptım. Gönüllü staj sonrası insanlarla iletişim kurma becerisi ve diyet planlamayla birlikte tecrübe kazandım. 3. sınıf yaz döneminde Çukurova Sağlıklı Hayat Merkezinde zorunlu staj yaparak mesleğim de çok tecrübe kazandım. 4.sınıfta bahar ve güz dönemleri Seyhan Devlet Hastanesinde klinik ve kurum olmak üzere , mutfak deneyimi ( hastane mutfağında menü planlama, sanitasyon/HACCP, personel yönetimi, ) kazandım. Pek çok farklı kuruluşta stajlar yaparak henüz öğrenciyken mesleğine dair deneyim kazanmaya başladım.

      İhtisaslar

      • Diyetisyen

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Kenan Evren Bulvarı 78143 Sokak X Ofis, Adana