Yükleniyor

Uzm. Psk. Tansu Palavan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Psk. Tansu Palavan, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Psk. Tansu Palavan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Psk. Tansu Palavan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psikoviv Psikolojik Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Psk. Tansu Palavan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Psk. Tansu Palavan

    Uzm. Psk. Tansu Palavan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Psk. Tansu Palavan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Uzm. Psk. Tansu Palavan Bilgiler

      Tansu PALAVAN 1992 yılında Rize de doğdu.İlk, orta ve lise öğrenimini Tekirdağ da tamamladı. 2010 yılında ilk lisans derecesini Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümünde tamamladı. Bitirme tezini varoluş felsefesi üzerine yazdı ve aldığı insan felsefesi eğitiminden etkilenerek psikoloji bilimine merak saldı. Gazi Üniversitesinde formasyon eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli kurumlarda rehber öğretmenlik yaptı. Üsküdar Üniversitesinde başladığı Psikoloji lisans eğitimini onur derecesiyle tamamladı ve aynı üniversite bünyesinde uygulamalı psikoloji alanında yüksek lisans yaparak uzman unvanını kazandı. Bitirme projesini "Duygusal zeka gelişiminde anne-baba faktörü" üzerine yazdı.Üsküdar Üniversitesi Aile-Mer enstitüsünde Aile Danışmanlığı, Çocuk Psikometrik Testleri, Oyun ve Masal Terapisi sertifikasyon programlarını tamamlayarak anaokullarında çocuk ve aileler ile çalıştı. 2019 Yaz döneminde Erasmus+ Staj programı aracılığıyla Avusturya'nın Viyana kentinde ikinci ve üçüncü kuşak göçmen Türk popülasyonu ile çalışma fırsatı buldu. Çeşitli zaman dilimlerinde online ve yüz yüze olarak danışanlarla çalıştıktan sonra, 2020 yılında Psikoviv Psikolojik Danışmanlık ofisini kurmaya karar verdi. Halen Psikoloji bilimine dair eğitimler almakta ve danışanlarının hayatlarına dokunabilmek için çıktığı yola devam etmektedir.

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Gazi Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi AS Plaza N0:104/12 Kat:5, Çerkezköy