Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Fzt. Talip Özcan, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir. Fzt. Talip Özcan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Fzt. Talip Özcan için randevu alabilirsiniz.

Fzt. Talip Özcan

Merhabalar ben Talip. Ahi Evran Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü 2018 mezunuyum. 2018 yılında başladığım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde 1 yıl çalıştıktan sonra Kayseri Şehir Hastanesinde çalışmaya başladım. 1 yıl da burada çalıştıktan sonra MEMORIAL Kayseri hastanesine geçtim ve hala burada fizyoterapist olarak çalışmaktayım. Hizmet verdiğim alanlar : Felçli-inme rehabilitasyonu Güncel yaklaşımlarla Skolyoz rehabilitasyonu MS – Parkinson rehabilitasyonu Serebral palsi , spina bifida , gelişimsel bozukluklar Kas yırtılması , donuk omuz , sıkışma sendromu rehabilitasyonu Ortopedik rahatsızlıklar Bel-boyun fıtığı rehabilitasyonu Diz-kalça protez cerrahi sonrası rehabilitasyon Aldığım eğitimler doğrultusunda hacamat, kuru iğneleme ,bantlama , kupa terapisi uygulamaktayım.

Sağlık Rehberi

Fzt. Talip Özcan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Fzt. Talip Özcan

Fzt. Talip Özcan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Fzt. Talip Özcan için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!