Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Talha Ayvaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Talha Ayvaz kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Talha Ayvaz için randevu alabilirsiniz.

Op. Dr. Talha Ayvaz

2007-2010 yılları arası Gülhane Askeri Tıp Akademisi ve 2010-2014 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde temel tıp eğitimini tamamladı. Mecburi hizmet sonrası 2014-2019 yılları arasında Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde asistanlık eğitimini tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ünvanını aldı. 2019-2021 yılları arasında Bilecik Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladı. Atama ile Denizli Servergazi Devlet Hastanesinde görevine başladıktan sonra bu görevinden ayrıldı.Serbest hekim olarak çalışma kararı aldı. Halen Eskişehir'de serbest hekim olarak kendi muayenehanesinde çalışmaktadır.

Sağlık Rehberi

Op. Dr. Talha Ayvaz, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Op. Dr. Talha Ayvaz

Op. Dr. Talha Ayvaz, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Op. Dr. Talha Ayvaz için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!