Yükleniyor

Dyt. Sueda Çetin

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Sueda Çetin, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Sueda Çetin kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Sueda Çetin için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Dyt. Sueda Çetin
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Sueda Çetin

    HERKESE MERHABA! Ben Diyetisyen Sueda Çetin. Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Mesleki kariyerimde, birçok özel ve kamu hastanesindeki poliklinik ve kliniklerde beslenme eğitimi, hasta tıbbi beslenme programı oluşturma, diyet ve hasta takibi süreçlerinde görev aldım. 6 ay boyunca bulunduğum İngiltere (Londra)’da MediWell Clinic’te diyet kliniği ve medical unit’de consultation görevlerini üstlendim. London British Red Cross‘ta 5 ay, London British Heart Foundation’da 2 ay çalıştım. Eş zamanlı olarak özel bir diyetisyenlik merkezinde 3 ay çalıştım. Almanya (Stuttgart)’ta özel bir tıp merkezinde 1 ay boyunca mesleki deneyim yaşadım. Yurt dışında ve Türkiye’de birçok seminer ve kursa katıldım. Tezimi TÜBİTAK’da Doç. Dr. Oytun Erbaş danışmanlığında ’Karaciğer Yağlanmasında Yağlı Tohumların Etkileri’ni inceleyerek yazdım. Ve bunun yanında birçok bilimsel çalışmada aktif görev aldım. Şimdi de kendi Beslenme & Diyet Danışmanlık Merkezimi açtım. Yüz yüze ve online olarak beslenme danışmanlığı vermekteyim. Şu ana kadar edindiğim deneyimlerimi sizinle de paylaşmak istiyorum.

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Sueda Çetin, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Sueda Çetin

    Dyt. Sueda Çetin, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Sueda Çetin için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Çukurambar - Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, Protokol Plaza No: 98, Çankaya, Ankara