Yükleniyor

Psk. Sude Süzer

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Sude Süzer, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Sude Süzer kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Sude Süzer için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Psk. Sude Süzer, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Psk. Sude Süzer

     Psk. Sude Süzer, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Psk. Sude Süzer için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Psk. Sude Süzer Bilgiler

       Uzman Klinik Psikolog Sude Süzer, Özyeğin Üniversitesinde İngilizce psikoloji lisansını bitirdikten sonra Üsküdar üniversitesinde yüksek lisans yapmıştır. Lisans hayatından içerisindeyken hastanelerde ve Türkiye’nin önde gelen kliniklerinde staj yapmıştır. Yüksek lisans eğitiminden itibaren meslek hayatında devam etmiş; Np Hastaneleri Feneryolu, Np Hastaneleri Ümraniye, Ümraniye Belediyesi, Prof. Dr. Bengi Semerci Enstitüsü Nişantaşı, Nisan Danışmanlık Bağdat caddesi gibi birçok önde gelen kliniklerde ve kurumlarda çalışmıştır. Çocuk Ergen ve yetişkin çalışmalarında; çocuklarda ve ergenlerde dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu, çocuk ve ergenlerde okb, kaygı bozuklukları, duygudurum bozuklukları, aile içi tutumlar, ebeveyn tutumları, etkili anne baba tutumları, aile terapileri, kadınlarda duygudurum bozuklukları, kadınlarda kaygı bozuklukları, öfke problemleri, nörolojik rahatsızlıklarda psikolojik müdahaleler, özgüven problemleri, yaygın kaygı bozukluğu, gibi birçok alanda çalışmıştır. Bu çalışmaları gerçekleştirirken çocuk ve ergenlerde terapilere, oyun ve masal terapilerine, kadınlarla grup çalışmalarına, aile terapilerine katılmaktadır. Meslek hayatı boyunca deneyimli ve meslekte adını duyurmuş başarılı kişilerle çalışan Sude Süzer, eğitimlerini de alanlarının en iyisi hocalardan almış ve supervizyonlu bir şekilde eğitimlere katılmıştır.

       İhtisaslar

       • Psikolog

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.