Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Su Balcı

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Su Balcı, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Su Balcı kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Su Balcı için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Kl. Psk. Su Balcı

    Uzman Klinik Psikolog Su Balcı 2017 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümünden onur derecesi ile mezun olmuştur. 2021 yılında ise, Başkent Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine başlamış ve yüksek onur derecesi ile Klinik Psikolog unvanını almaya hak kazanmıştır. Lisans eğitimi sonrasında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yetişkin psikiyatri alanında stajyer psikolog olarak bulunmuş, hastane ve özel klinikte uygulanabilecek psikolog ölçme ve değerlendirme tekniklerinin uygulanmasını pekiştirmiş ve deneyimlemiştir. Aynı dönemde, çocuk testleri eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde çalışarak kendini çocuk, yetişkin, ve özel gruplar konusunda geliştirmiştir. Yüksek Lisans eğitimi sırasında Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde stajyer klinik psikolog olarak görev almış, psikolojik ölçme ve değerlendirme ve aynı zamanda klinik görüşme süreçlerinde yer almıştır. Aynı sene içerisinde Sayın Prof. Dr. Sirel Karakaş’ın yöneticisi olduğu Türk Zeka Ölçeği (TUZÖ), TÜBİTAK Kamu Kurumları Araştırma ve Geliştirme (KAMAG) Projesi’nde bursiyer asistan olarak görev almış ve akademik çalışmaların içerisinde bulunmuştur. 2019 yılında Başkent Üniversitesi Stres Yönetimi Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde psikoterapi süpervizyonuna başlamış ve bir sene süren Bütüncül (Eklektik) Psikoterapi Süpervizyonu’nu tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Ankara'da çeşitli özel kliniklerde danışan görmeye devam etmiştir. Ayrıca, 30 Ekim İzmir Depremi sonrası Türk Psikologlar Derneği Travma, Afet ve Kriz Birimi bünyesinde depremzedelere ve yakınlarına gönüllü psikososyal destek vermiş, sonrasında ise aynı çatı altında COVID-19 hasta ve yakınlarına verilen psikososyal destek grubunda çalışmıştır. Bu süreç içerisinde Sayın Doç. Dr. Sedat Işıklı’dan travma konusunda süpervizyon almıştır. Terapi Yaklaşımı Hakkında: Lisans ve Yüksek Lisans eğitimleri boyunca Psikanalitik Psikoterapi, Lacanyen Yönelimli Psikanalitik Psikoterapi, Kişilerarası Nörobiyoloji, ve Bilişsel Davranışçı Terapi ekollerinin kuramsal eğitimlerini almış ve Psikoterapi süpervizyonunu Bütüncül Yaklaşım çerçevesinde gerçekleştirmiştir.

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Su Balcı, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Su Balcı

    Uzm. Kl. Psk. Su Balcı, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Su Balcı için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     İşçi Blokları Mahallesi 1540 Cadde No:2, Çankaya, Ankara