Yükleniyor

Uzm. Dr. Songül Çati

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Dr. Songül Çati, Psikiyatri alanında hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Songül Çati kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Dr. Songül Çati için randevu alabilirsiniz.

Uzm. Dr. Songül Çati

2004-2011 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimi, ardından 2012-2017 yılları arasında Dicle Üniversitesi'nde psikiyatri alanında uzmanlık eğitimi gördüm. Devlet Hizmet Yükümlülüğümü 2017-2019 yılları arasında Şanlıurfa Viranşehir Devlet Hastanesi'nde yerine getirdim. 2019 yılında Şanlıurfa Viranşehir Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nde sorumlu hekim olarak çalıştım. Bu süreçte şizofreni ve bipolar bozukluk tanılı hastalara yönelik tedavi ve sosyal rehabilitasyon alanında çalışmalar yürüttüm. 2020 yılında Silivri Devlet Hastanesi'nde görev yaptım. 2021 temmuz ayında Silivri DH'ndeki kamu görevimden ayrıldım. Bilişsel davranışçı terapi eğitimi aldım.

Sağlık Rehberi

Uzm. Dr. Songül Çati, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Uzm. Dr. Songül Çati

Uzm. Dr. Songül Çati, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Uzm. Dr. Songül Çati için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!