Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Soner Tezcan, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Soner Tezcan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Soner Tezcan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • İstanbul
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Op. Dr. Soner Tezcan

    Op. Dr. Soner TEZCAN,1984 yılında Tokat'ın Zile ilçesinde doğdu. İlk ve orta eğitimini orada tamamladıktan sonra, 1998 yılında İstanbul Kuleli Askeri Lisesi'nde eğitimine devam etti. 2002-2008 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimi aldı. Daha sonra Ankara Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde uzmanlık eğitimini tamamladı. Yozgat Şehir Hastanesi'nde ve Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi'nde uzman hekim olarak görev yaptı. Bu sürede Plastik Cerrahi ‘ye ilişkin kongre, konferans ve sunumlara katıldı. Ulusal ve uluslararası dergilerde makaleleri yayınladı. Halen İstanbul'da özel muayenehanesinde, plastik ve estetik cerrahi alanında hastalarına hizmet vermektedir. Evli ve Pera isminde bir kız çocuğu vardır.

    Sağlık Rehberi

    Op. Dr. Soner Tezcan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Op. Dr. Soner Tezcan

    Op. Dr. Soner Tezcan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Op. Dr. Soner Tezcan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Caddebostan, Bağdat Cd. No: 272 A D:Blok Daire:3, 34728 Kadıköy/İstanbul