Yükleniyor

Psk. Sevgi Yaramış

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Sevgi Yaramış, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Sevgi Yaramış kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Sevgi Yaramış için randevu alabilirsiniz.

Psk. Sevgi Yaramış

Merhaba ben Psikolog Sevgi YARAMIŞ. Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Zorunlu stajımı Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde yaptım . Gönüllü olarak çeşitli Psikolojik Danışmanlık merkezlerinde staj yaptım. Kognitif Davranış Terapileri ,Şema Terapisi, Cinsel terapi çift ve boşanma terapisi , Aile danışmanlığı, Objektif testler , Wisc-R, MMPI eğitimlerini aldım. 1 sene Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde özel öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve konuşma bozuklukları olan çocuklar ve aileleri ile çalıştım. Şuanda Bakırköy ve Şişli'de Danışanlarımı görmekteyim. *Çocuk *Ergen *Yetişkin *Aile *Çift *Evlilik Terapisi *Boşanma Terapisi *Cinsel işlev bozuklukları *Kayıp/ Yas terapisi *Alkol/ Madde bağımlılığı Alanlarında hizmet vermekteyim.

Sağlık Rehberi

Psk. Sevgi Yaramış, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Sevgi Yaramış

Psk. Sevgi Yaramış, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Sevgi Yaramış için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!