Yükleniyor

Psk. Sevcihan Mazlum

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Sevcihan Mazlum, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Sevcihan Mazlum kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Sevcihan Mazlum için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Uzman Bilgim Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Sevcihan Mazlum

    1991 yılında Bulgaristan’da doğan Psikolog Sevcihan Mazlum, 2012 yılında T.C. Cumhurbaşkanılığı Türkiye Bursları kapsamında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünü kazanmış ve Lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca Aynadan Psikolojik Destek Merkezi'nde 2 yıl boyunca staj yapmıştır. WISC-R zeka testi, Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri ve AD-IP uygulayıcısı olan Psikolog Sevcihan Mazlum, Deneyimsel Oyun Terapisi I. Modül ve Gottman Çift Terapisi I. Düzey eğitimlerini tamamlamıştır. Çocuklar ve ebeveynlerle etkin olarak çalışmalarına devam eden Sevcihan Mazlum, Bireysel Terapi ve Çift Terapisi uygulamalarıyla ve Mindfulness çalışmalarıyla da yetişkinlere hizmet vermektedir. Çocukluk çağı patolojileri, ebeveynlik süreçleri ve psikosomatik hastalıklar özellikle ilgi alanıdır. 2017- 2018 yıllarında Yakaza Psikoloji’de Psikolog olarak çalışmıştır. 2019 yılından itibaren Adana'da çalışma hayatına devam etmektedir.. Alopesi derneğinde gönüllü psikolog olarak görev yapmakta ve Okulöncesi eğitimde danışmanlık yapmaya devam etmektedir. Çalışma hayatına Adana Uzman Bilgim Psikolojik Danışmanlık Merkezi' nde devam etmektedir.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Sevcihan Mazlum, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Sevcihan Mazlum

    Psk. Sevcihan Mazlum, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Sevcihan Mazlum için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Güzelyalı, 81080. Sk. 57. Sk, Adana