Yükleniyor
5.0
Yorum Sayısı4
Sağlık Rehberi0

Serkan Kaya Ekinci, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında hizmet vermektedir.Serkan Kaya Ekinci kimdir? Hangi hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Serkan Kaya Ekinci için randevu alabilirisiniz.

Dr. Serkan Kaya Ekinci

Dr. Serkan Kaya Ekinci

Dr. Serkan Kaya Ekinci, Henüz Bir Bilgi Paylaşmamış..

Sağlık Rehberi

Dr. Serkan Kaya Ekinci, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dr. Serkan Kaya Ekinci

Dr. Serkan Kaya Ekinci, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dr. Serkan Kaya Ekinci için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt
  • Resim Yok

   Merhaba arkadaşlar Ben Dr Serkan Kaya Ekinci ye tesadüfen geçirmiş olduğum trafik kazası sonrası ilk müdahalemi yaptığı zaman aile verdiği bilgi , ilgi alaka ile tanıdım . Ankara Sincan devlet hastanesin de yoğun bakım şartları altında takip edilirken servise geçtiğimde dr olarak serviste vizit sırasında ailemin anlatımları ile grur duydum . Doktorlarımıza minnet ve şükran duygularımızı yazmak kelimeler ile ifade edilmeyeceği kanısındayım . Eskiden daha farklı düşünürken şimdi hayranlık ve saygı ile beraber Şükran duygularım artı . Kolum motorsiklet kazası sonrası çok kötü durumdaydı kan kaybettiğim içinde bayılmıştım en son çevreden diğer araçlardan yanıma insanların koştuğunu görmüş sonra acıyla beraber bayılmışım tabi kafamda kask olması beni hayata bağlamıştı . Sonrası Sincan eğitim ve araştırma hastanesinde yoğun bakım da gözlerimi açtığımda ilk aklıma gelen kolum du ve yerinde olması tarifsiz bir sevinç vermişti . İşte bunların hepsini Dr Serkan Kaya Ekinci ye borçluyum onun ve doktorlarımızın bilgi tecrübesiyle sapasağlam hayata tutunmaya devam etmeme vesile olan başta canımı kolumu borçlu olduğum Serkan Kaya Ekinci hocama ve tüm ekibine teşşekür ediyorum . Yorulmadan sıkılmadan her soruma cevap verdiği için , mesai mevhumu gözetmeden ilgilendiği için . Hep güler yüzüyle yaklaştığı için binlerce kez teşşekür ederim

   • Resim Yok

    Gerçekten diğer arkadaşlar ile aynı fikirdeyim .

    • Resim Yok

     Tanıdığım en kibar beyfendi alçak gönüllü dr

     • Resim Yok

      Tanıdıgım en kibar en beyfendi Dr Teşşekür ederim hocam

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      doktor uzman

      Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.