Yükleniyor

Dkt. Serhat Aslantaş

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dkt. Serhat Aslantaş, Dil ve Konuşma Terapisi alanında hizmet vermektedir. Dkt. Serhat Aslantaş kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dkt. Serhat Aslantaş için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Uzm. Psk. Gizem Gökkaya Kliniği
 • İstanbul Anka Çocuk Gelişim Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Dkt. Serhat Aslantaş, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dkt. Serhat Aslantaş

    Dkt. Serhat Aslantaş, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dkt. Serhat Aslantaş için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Dkt. Serhat Aslantaş Bilgiler

      Merhabalar, ben Dil ve Konuşma Terapisti Serhat Aslantaş. Lisans dönemim bittikten sonra dil ve konuşma bozuklukları hakkında kanıta dayalı ve güncel terapi yöntemlerini takip ederek eğitimlerime devam etmekteyim. Aldığım eğitimlerden birkaçı aşağıdadır ; - PROMPT ve DIR Floortime 101 Introduction - Apraxia Kids Community Workshop Presented by Elaine Dolgman-Liberman, MA, CCC-SLP & Karam Isaac, MS, CCC-SLP – NEW YORK -'' Dysphagia and Palliative Care : Working as a Team for Quality of Life" Workshop Presented by Caitlin Saxtein,MS,CCC,SLP – LISHA, NEW YORK -'' Improving Cognitive Function After Traumatic Brain Injury'' Workshop Presented by: Jessica Hsaine, M.A., CCC-SLP- LISHA, NEW YORK - Treatment of Pediatric Motor Speech Disorders, Childhood Apraxia of Speech, Workshop presented by Edythe Strand, Ph.D, CCC-SLP, Medipol Üniversitesi - Kekeleyen Okul Çağı Çocukların Bilişsel, Dilsel, Duygusal, Motor ve Sosyal Özelliklerinin Değerlendirilmesi, CALMS, Prof. Dr. Charles Healey Şu an Beşiktaş'ta bulunan kliniğimizde hizmet vermekteyim.

      İhtisaslar

      • Dil ve Konuşma Terapisi

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Sinanpaşa Mahallesi Ihlamurdere Caddesi Babadan Apt, D:No:33 Kat:2, İstanbul