Yükleniyor

Psk. Seren Hacıbayramoğlu

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Seren Hacıbayramoğlu, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Seren Hacıbayramoğlu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Seren Hacıbayramoğlu için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psk. Seren Hacıbayramoğlu
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Seren Hacıbayramoğlu

    Seren Hacıbayramoğlu, psikoloji lisans eğitimini İstanbul Arel Üniversitesi’nde 2016 yılında tamamlamıştır. Şu anda ise İstanbul Kent Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı’na devam etmektedir. Bilişsel Davranışçı Terapi ekolünde uzmanlaşma yolundadır. 2018 yılında Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu’nun Bilişsel ve Davranışçı Terapilerin Klinik Uygulamaları eğitimini almıştır. Yüksek Lisans sürecinde Bilişsel Davranışçı Terapi ile birlikte Şema Terapi ve Metakognitif Terapi eğitimleri de almıştır. Lisans eğitimi sırasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamlamış, sonrasında 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde Öget Öktem Tanör ile konuşma gelişimi, dil ve konuşma bozukluğu gibi nöropsikoloji alanında stajyer psikolog olarak çalışmıştır. İş hayatı süreci Bümed Meç Anaokulu’nda gönüllü psikolog olarak uzman psikolog gözetiminde çocuk gelişimi üzerine çalışarak başlamıştır. Mind and More Danışmanlık şirketinde Bilişsel Beceri Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında; ASAM, SAGEM, Koruyucu Aile Derneği, Mülteciler Derneği gibi kurumlarda bireyler ile bilişsel becerilerini geliştirmek adına birebir çalışmıştır. Final Anadolu Lisesi’nde öğrenciler ile birebir seanslar gerçekleştirmiştir.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Seren Hacıbayramoğlu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Seren Hacıbayramoğlu

    Psk. Seren Hacıbayramoğlu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Seren Hacıbayramoğlu için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Cerrahpaşa Mahallesi Başçı Mahmut Cami Sokak No:22-A, İstanbul