Yükleniyor

Dr. Öğr. Üyesi Şeref Şimşek

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dr. Öğr. Üyesi Şeref Şimşek, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi alanında hizmet vermektedir. Dr. Öğr. Üyesi Şeref Şimşek kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Şeref Şimşek için randevu alabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Şeref Şimşek

2011-2016 yılları arasında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Bölümü öğretim üyesi kadrosunda Yardımcı Doçent ve bölüm başkanı olarak görev yapan Uz. Dr. Şeref Şimşek, problem ve streslerini anlamak ve etkili çözümler sunmak için çocuklar, gençler ve ailelerine danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Psikiyatrik çözümler arasında “herkese uygun” tedavi ve çözümler bulunmamaktadır. Bundan dolayı Dr. Şimşek, beraber çalıştığı çocuk, genç ve ailelere özgü yaklaşım ve çözüm önerileri geliştirmektedir. Lisans: Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2000-2006, Adana Uzmanlık: Akdeniz Üniversitesi Çocuk ve Genç Psikiyatri AD. 2006-2010, Antalya Yrd. Doç. Dr. Dicle Üniversitesi, Çocuk ve Genç Psikiyatri AD. 2011-2012, Diyarbakır Anabilim Dalı Başkanı. Dicle Üniversitesi, Çocuk ve Genç Psikiyatri AD. 2012-2016, Diyarbakır

Sağlık Rehberi

Dr. Öğr. Üyesi Şeref Şimşek, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dr. Öğr. Üyesi Şeref Şimşek

Dr. Öğr. Üyesi Şeref Şimşek, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dr. Öğr. Üyesi Şeref Şimşek için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!