Yükleniyor

Dt. Şenay Polat

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dt. Şenay Polat, Diş Hekimi alanında hizmet vermektedir. Dt. Şenay Polat kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dt. Şenay Polat için randevu alabilirsiniz.

Dt. Şenay Polat

2017 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldum. Endodonti, Restoratif Diş Hekimliği, Protetik Diş Hekimliği, Pedodonti, Periodontoloji gibi diş hekimliğinin farklı alanlarında eğitimler aldım. Bursa da çeşitli polikliniklerde çalıştıktan sonra bir yıldır şu anki muayenehanemde hizmet vermekteyim. Gerek mezuniyetten önce gerek mezuniyetten sonra diş hekimliği ile alakalı çeşitli kongre, seminer ve de kurslara katılarak kendimi yeni tanı ve tedaviler konusunda güncel tutmaya çalışıyorum. 'Temel İmplantoloji Eğitimi' 'İleri Seviye İmplant Eğitimi' 'Masterclas İmplant Eğitimi' 'İmplantüstü Protez Eğitimi' konularında sertifikalarım mevcuttur.

Sağlık Rehberi

Dt. Şenay Polat, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dt. Şenay Polat

Dt. Şenay Polat, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dt. Şenay Polat için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!