Yükleniyor

Dyt. Sena Güneş

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Sena Güneş, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Sena Güneş kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Sena Güneş için randevu alabilirsiniz.

Dyt. Sena Güneş

İstanbul Okan Üniversitesinden 2021 yılı Temmuz ayında mezun oldum. 2019-2021 yılları arasında yedi farklı kurumda staj yaparak mesleki gelişimime katkıda bulundum. Staj yaptığım kurumlarda edindiğim bilgiler; ileri düzey karbonhidrat sayımı yaparak yetişkin veya çocuk birçok TİP1 DM bireyler ile çalışma gerçekleştirdim. Hastanede yaptığım stajlarda çok çeşitli hastalıklara sahip danışanlara diyet programı yazdım. Catering firmaları için birçok menü hazırladım. 2020 yılında aldığım "Obezite Cerrahi Diyetisyenliği Eğitim Programı" kapsamında staj yaptığım birçok kurumda beriatri cerrahisi hastaları ile çalıştım. Mesleğimin daima geliştirilebilir ve değişebilirliğini göz önünde bulundurarak WHO(Dünya Sağlık Örgütü)’nün yayımladığı bildirgeler doğrultusunda bilgilerimi daima güncel tutmaya gayret ederim.

Sağlık Rehberi

Dyt. Sena Güneş, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dyt. Sena Güneş

Dyt. Sena Güneş, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dyt. Sena Güneş için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!