Yükleniyor

Dyt. Sena Dilşad Akçakaya

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Sena Dilşad Akçakaya, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Sena Dilşad Akçakaya kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Sena Dilşad Akçakaya için randevu alabilirsiniz.

Dyt. Sena Dilşad Akçakaya

Diyetisyen Sena Dilşad Akçakaya, 2019 yılında Kastamonu Üniversitesi Fazıl Boyner Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu. Zorunlu stajlarını Kuşadası Devlet Hastanesi, Kastamonu Devlet Hastanesi ve Sivas Numune Hastanesi’nde tamamladı. Staj yaptığı sürede hem kliniklerde, poliklinikte ve kurum mutfaklarında aktif görev aldı. Üniversite yılları boyunca alanında kendini geliştirmek, en doğru bilgiye erişebilmek ve bunları doğru aktarmak amacıyla birçok seminer ve kongreye katıldı. ISO 22000 Gıda Güvenliği Temel Eğitim Sertifikası ISO 22000 Gıda Güvenliği İç Tetkik Sertifikası ISO 22000 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi Aerobiyoloji, Palinoloji ve Alerjik Hastalıklarda Son Yenilik Sempozyumu Karbonhidrat Sayımı Eğitimi ve Sertifikası Bariatrik Cerrahi Eğitimi ve Sertifikası Hastalıklarda Güncel Nütrisyon Yaklaşımları Sempozyumu-1 Markalaşma Eğitimi Etkin Sosyal Medya Becerileri Sertifikası Etkin İletişim Beceriler Sertifikası Etkin Sunum Teknikleri Eğitimi Cumhuriyet Üniversitesi Teknoloji ve Kadın Sağlığı Sempozyumu Mikrobiyota ve Probiyotikler Semineri Anne Çocuk Beslenmesi Semineri Metabolik Sendrom, Tiroid Hastalıklarında Beslenme, Vakalarla Yeme Psikolojisi, İnsülin Direncinde Örnek Vakalar, İrritabl Barsak Sendromu Hakkında Seminerler Endüstriyel Gıdalarda Etiket Okuma Semineri Beslenmeye olan yenilikçi bakış açısı ile diyet kelimesinin akıllarda oluşturduğu korku dolu, kısıtlayıcı ve stresli yansımasını değiştirmeyi hedefliyor. Mükemmelliğin beslenme alanında her zaman mümkün olmadığını, önemli olanın anın getirdiği durumlara uyum yeteneği olduğunu, beslenme tercihlerinin sadece iradeden ibaret olmadığını belirterek kendisini yemek yemeye aşık diyetisyen olarak tarif ediyor. Bunun dışında birçok STK ve toplulukta görevler alarak kendini geliştirdi. Kastamonu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Topluluğu Kurul Üyeliği Tema Vakfı Kastamonu Üniversitesi GençTema Başkanlığı Toplum Gönüllüleri Vakfı – Bilim Elçisi Kastamonu Üniversitesi Doğa ve Hayvanları Koruma Öğrenci Topluluğu Başkan Yardımcılığı Şu an yan dal olarak İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi alanında lisans öğrenimine devam ediyor. Bu sayede farklı bakış açıları ve yetkinlikler kazanmayı hedefliyor. Diyetisyen Sena Dilşad Akçakaya’nın hizmet verdiği alanlar : KİLO YÖNETİMİ SEZGİSEL BESLENME HAMİLELİK VE EMZİRME DÖNEMİNDE BESLENME ÇOCUK BESLENMESİ KARBONHİDRAT SAYIMI EĞİTİMİ BARİATRİK CERRAHİ SONRASI BESLENME HASTALIKLARDA BESLENME SPORCU BESLENMESİ VEGAN/VEJETERYAN BESLENME LAKTOZSUZ/GLUTENSİZ BESLENME PCOS BESLENMESİ Şuan da Pusula Psikoloji ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nde beslenme ve diyet uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Sağlık Rehberi

Dyt. Sena Dilşad Akçakaya, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dyt. Sena Dilşad Akçakaya

Dyt. Sena Dilşad Akçakaya, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dyt. Sena Dilşad Akçakaya için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.