Yükleniyor

Psk. Selver Gök

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Selver Gök, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Selver Gök kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Selver Gök için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psikoteta Psikoloji
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Selver Gök

    İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Lisansını bitirdikten sonra İtalya-Bergamo Üniversitesi’nde 'Bireyler, Aileler ve Kurumlar için Klinik Psikoloji' yüksek lisansını en yüksek puan ile onur öğrencisi olarak tamamladım. Lisans ve Yüksek lisans eğitimim boyunca psikolojinin birçok alanında staj yaptım (9 Eylül Üniversitesi Hastanesi, Boğaziçi Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Karşıyaka Adliyesi 2. Aile Mahkemesi, Etno Klinik Terapi Merkezi). Ardından 1,5 sene boyunca İtalya'nın önde gelen terapi merkezlerinden birinde (CMTF-Milano) asistan psikolog olarak görev aldım. Centro Milanese di Terapia Della Famiglia adlı Milano'da bulunan psikoterapi merkezinde bireysel, çift, aile ve gruplar için Sistemik Yaklaşım ile psikoterapi üzerine deneyim kazandım. Sonrasında, Türkiye'ye dönerek Bilişsel Davranışçı Terapi üzerine uzmanlaştım. Ayrıca, psikolojik, duygusal veya davranışsal sorunları tanımlamada yardımcı MMPI ve Yetişkin Klinik Değerlendirme Testleri uygulayıcısıyım. Ağırlıklı olarak, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Sistemik Terapi yaklaşımlarını kullanarak, Psikoteta Psikoloji'de ve online olarak hizmet vermekteyim. Ek olarak, Telus International kurumunun İzmir şubesinde psikolog/wellness counselor olarak görev almaktayım.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Selver Gök, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Selver Gök

    Psk. Selver Gök, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Selver Gök için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Kültür Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, No:203, Kat:4, Alsancak, İzmir