Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Fzt. Selma Özkan, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir. Fzt. Selma Özkan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Fzt. Selma Özkan için randevu alabilirsiniz.

Fzt. Selma Özkan

2014 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi’ nden fizyoterapist olarak mezun oldum. Şu anda da Cumhuriyet Üniversitesi Psikoloji bölümü lisans eğitimine devam etmekteyim. Mezun olduktan sonra aktif olarak hem özel gereksinimli çocuklarla hem de yetişkinlerle çalışmaya başladım. Bu süreçte manuel terapi, kinezyolojik bantlama, psikonöroimmunoloji, klinik yoga , nefes terapileri, meditasyon, pelvik taban ve theta healing konularında çeşitli kurslar ve eğitimler aldım. Değerlendirme ve tedavi programlarımı ” biyopsikososyal “ yaklaşımla sürdürmekteyim. Rahatsızlıklarda sadece bedene odaklanmayıp “beden, ruh, zihin ve nefes” ekseninde bütüncül bir terapi programı uygulamaktayım. Bakış açım semptomları bastırmak yerine sorunun kaynağına ulaşıp her yönüyle tedavi edilmesi yönündedir. Ayrıca kliniğimde bireysel ve gruplar halinde “aerobik, pilates,klinik yoga, nefes ve meditasyon“ içeriklerini birleştirdiğim özel bir egzersiz çalışması yaptırıyorum. Bu çalışmalardaki en önemli hedefim özellikle beden farkındalığı oluşturmak ve bu farkındalıkla kişilerin tam bir iyilik halini deneyimleyebilmelerini sağlamaktır.

Sağlık Rehberi

Fzt. Selma Özkan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Fzt. Selma Özkan

Fzt. Selma Özkan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Fzt. Selma Özkan için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.