Yükleniyor

Psk. Selin Uçar

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Selin Uçar, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Selin Uçar kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Selin Uçar için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psk. Selin Uçar
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Selin Uçar, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Selin Uçar

    Psk. Selin Uçar, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Selin Uçar için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Selin Uçar Bilgiler

      Merhaba, Ben Psikolog Selin Uçar. Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünde okurken aynı zamanda Marmara Üniversitesinde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamladım. Klinik psikoloji yüksek lisans eğitimimin ise tezimin bittiği ve jüriyi beklediğim aşamasında bulunmaktayım. Alanda Amerikan Hastanesi, Okyanus Koleji, Batı-Kent Eğitim Kurumları, Balıklı Rum Hastanesi, Kadıköy Anadolu Lisesi, Bilinç Danışmanlık Merkezi, Uçan Balon Anaokulu, Umay Danışmanlık merkezi gibi kurumlarda gerçekleştirdiğim 6 yıllık deneyimle beraber halen yüz yüze danışanlarımı Ardıç Psikoloji Kliniğinde görmekteyim. Aynı zamanda online iki dergide (biri psikoloji diğeri edebiyat ile ilintili) yazarlık yapmaktayım. Çalışma Alanlarım: Çalışma alanlarım arasında: Kaygı, Depresyon, OKB, Panik Atak, Özgüven Problemleri, Fobiler, Sosyal Fobi, Bağımlılık, Öfke Yönetimi, Çift ve İlişki Problemleri, Duygu Düzenleme ve Farkındalığı, Ebeveyn Tutumları, Bipolar Duygu Durum, Narsistik Kişilik Özelliği bulunmaktadır. Ayrıca ergenlik döneminde olan danışanlarım için de psikoterapi hizmeti vermekteyim. Aldığım Eğitim ve Sertifikalar: Deneyimsel Oyun Terapisi - Nilüfer Devecigil Pedagojik Formasyon - Marmara Üniversitesi Nöroplay Yöntemi - Doç. Dr. Barış Ekici - Bilişsel Davranışçı Terapi - İstanbul Kent Üniversitesi Wechsler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği (wçzö-iv) - Türk Psikologlar Derneği Stanford-binet (sb) Testi - Tüzder (tüm Üstün Zekalılar Derneği) Wechsler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği (wisc-r) - Bilgelik Enstitüsü Ve Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği - Denver 2 Gelişimsel Tarama Testi - Türk Psikologlar Derneği Psikanalitik Psikoterapide Oyun Teknikleri - Okyanus Koleji Kurum İçi Eğitim Psikoterapi Ve Eğitimlerde Sembollerin, Metaforların, Oyuncakların Ve Terapötik Kartların Kullanımı - Okyanus Koleji Kurum İçi Eğitim (Nevin Dölek) Duyu Bütünleme Terapisi - Okyanus Koleji Kurum İçi Eğitim

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Altıntepe Mahallesi İlkbahar Çıkmazı Sokağı No:5/2, Maltepe, İstanbul