Yükleniyor

Uzm. Psk. Selen Özbek

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Psk. Selen Özbek, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Psk. Selen Özbek kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Psk. Selen Özbek için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Uzm. Psk. Selen Özbek
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Psk. Selen Özbek

    Başkent Üniversitesi Psikoloji bölümünden tam burslu onur öğrencisi olarak mezun oldu. İngiltere’de University of the West of England, Bristol'dan akademik başarı bursu aldı ve sağlık psikolojisi üzerine tezli yüksek lisans eğitimini tamamladı. Dış görünüş üzerine dünyadaki en büyük araştırma merkezi olan Centre for Appearance Research'te araştırma görevlisi olarak beden algısını iyileştirmeye ve yeme bozukluklarını önlemeye yönelik hazırladığı psikoeğitim programı geliştirdi ve okullarda, sivil toplum kuruluşlarında halk sağlığını geliştirmek için eğitimler verdi. İngiltere'de Bristol Belediye Meclisi Eğitim Psikolojisi çatısında Kabul ve Kararlılık Terapisi odaklı hazırladığı müdahale programı Public Health England komisyonu tarafından onaylanarak okullarda kullanıldı. Birmingham Universitesi'nde başlangıç, orta ve ileri seviyelerde Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT) eğitimini tamamladı. Oxford Brookes Üniversitesi ve Oxford Üniversitesi'ne bağlı Circadian Therapeutics kurumunda araştırma görevlisi olarak ergen ve yetişkinlere yönelik projelerde araştırma görevlisi olarak çalıştı. Halen Londra'daki Valued Wellbeing kliniğinde yüz yüze ve Londra dışındaki danışanlarıyle online çalışmalarına devam etmektedir. Psikoterapi çalışmalarında ağırlıklı olarak Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT), Şefkat Odaklı Terapi (CFT) ve varoluşçu yaklaşımları kullanmaktadır. Dünyanın farklı yerlerinden danışan görmeye devam ederken Avrupa Sağlık Psikolojisi Topluluğu'nda ulusal editörlük yapmaktadır. Aynı zamanda Akademisyen Yayınevi'ne bağlı olarak psikoloji bilimiyle ilgili kitap çevirileri ve düzenlemelerinden sorumludur.

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Psk. Selen Özbek, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Psk. Selen Özbek

    Uzm. Psk. Selen Özbek, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Psk. Selen Özbek için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Kızılırmak, Ankara