Yükleniyor

Prof. Dr. Selçuk Şahin

5.0
Yorum Sayısı11
Sağlık Rehberi0

Prof. Dr. Selçuk Şahin, Üroloji alanında hizmet vermektedir. Prof. Dr. Selçuk Şahin kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Prof. Dr. Selçuk Şahin için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Prof. Dr. Selçuk Şahin

    Prof. Dr. Selçuk Şahin, Üroloji alanında hizmet vermektedir. Prof.  Dr. Selçuk Şahin kimdir? Hangi hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Prof.  Dr. Selçuk Şahin için randevu alabilirsiniz.

     

    Sağlık Rehberi

    Prof. Dr. Selçuk Şahin, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Prof. Dr. Selçuk Şahin

    Prof. Dr. Selçuk Şahin, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Prof. Dr. Selçuk Şahin için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt
     • Resim Yok

      Dr.Selçuk Şahin hocamla 2019 yılında babamın ameliyatı sayesinde tanıştım Allah razı olsun ilgi ve alakası alçak gönüllü olması mütevazı olması bizi kendine daha çok çekti babamın ameliyatından da çok memnunuz halen ilişkimizi kesmedim hocamla benim için mükemmel bir hoca önüme gelen herkese tavsiye ediyorum kendisine çok teşekkür ediyorum.

      • Resim Yok

       Prostat kanseriydim. Hocam robotik ameliyata karar verdi ameliyattan sonra psam 0 a düştü yaklaşık dokuz aydır ameliyat oldum sağlığıma kavuştum Selçuk hocam ilgi ve alakasıyla yaptığı ameliyatla işinin ehli Allah ondan razı olsun ülkemizin kendi dalında en büyük değerlerinden

       • Resim Yok

        Rahatsızlığımın teşhisi, geçekleşen operasyonlar, tedavi takip süreci ve sonrasında bilgisi, tecrübesi ile profesyonelliği; samimi, dostça ve insani yaklaşımı Pr. Dr. Sn. Selçuk Şahin hocama sonsuz teşekkürler. Elinize, yüreğinize sağlık hocam, iyi ki varsınız.SaygılarımlaEÖ

        • Resim Yok

         1 yıl önce tanımaktan büyük mutluluk duyduğum Prof. Dr. Selçuk Şahin Hocam, mütavazi kişiliği, hastasına olan ilgisi ve mükemmel kişiliğiyle kıymetli bir hekim. Hekim hasta ilişkisinden öte arkadaş gibi davranışları, yakın ilgisi, stresten uzak tutarak büyük bir moral kaynağı oluyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sağşoklı günler diliyorum. Başın Düşerse Dara, Selçuk Şahin'i Ara

         • Resim Yok

          Rahatsızlığım sebebi ile gittiğim her sağlık kuruluşunda iyi bir uzman hekim önerisi yaptılar. Çok yakın bir arkadaşım tavsiyesi ile Sayın Prof.Dr. Selçuk ŞAHİN ile görüştüm. Gerek ilgisi gerek insanlığı her şeyiyle muazzam bir süreç başladı. Her soruma şikayetsiz sabırla ve her zaman anlayışlı cevap verdi. Muhteşem Operasyon sonrası düzenli kontroller ve takip sayesinde çok kısa sürede eski sağlığıma kavuştuğum için hocama canı gönülden bir kez de buradan çokkk teşekkür ederim şiddetle ve gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Ürolojik sorunlarınız varsa gözü kapalı gidebilirsiniz. sağlıklı günler dilerim.

          • Resim Yok

           Prof Dr Selçuk Şahin hocamızı tanımadan önce abim için bir çok doktora baş vurduk ancak hastalık tanısı ve tedavisi sayesinde sağlığına kavuştu ve kontrollerine devam ediyor ilgileri için başta kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz başarılarının devamını diliyoruz.

           • Resim Yok

            Merhaba arkadaşlarSelçuk Hocam benim operasyon sürecim ve sonrasında ki tüm süreçlerde mükemmel şekilde motive edici yardımcı olmuştur.Ben yaklaşık olarak 4 özel hastane ve o kadar doktor dan teşhis olarak hepsi böbreğimin alınacağı söylemiş olmasına rağmen .Bobregim alınmadan yaklasik 4 saat süren ameliyatimdan en temiz şekilde sonuçlandırmis .Selçuk Hocam ve ekibine kelimeler kifayetsiz kalır .Allah hepsinden razı olsun Prof.Dr olmak farklı Ama Selçuk Hoca Tanrının verdiği sihirli ellere sahiptir.Daha çok şey yazılır hocam hakkında ama kendisi işine meslegine ülkesine gerçekten yakışan bir kişidir.Ne desek ne yazsak boş kendisine binlerce kez teşekkürler hocam.

            • Resim Yok

             Sayın Selçuk Şahin bey ile Dr Sadi konuk hastanesinde tanıştım ve danışanı oldum sağ böbreğimi malign tanısıyla aldıKorkularımı sayesinde yendim 2 günde ayağa kalktım ellerinde sihir kalbinde melek taşıyan bence Türkiye nin hatta Dünya nin bir numaralı profesörü kendisine ve ekibine çok çok teşekkür ederim müteşekkirim

             • Resim Yok

              Hocamla 2019 da tanıştım. Tek böbreğimde rcc çıktı. Şükür erken teşhis eden ve robotik ameliyatı yapan sadi konuk hastanesinin en iyi doktoru olduğunu tesadüfen öğrendiğim selçuk hocam benim ameliyatımı gerçekleştirdi. Allah razı olsun ondan. Eğer geç kalınsaydı teşhis benim kurtuluşum olmazdı. Allah selçuk hocadan razı olsun. Iyıkı böyle iyi doktorlara sahip bir ülkede yaşıyorum.

              • Resim Yok

               Sayın prf.dr.Selçuk ŞAHİN hocam yaptığınız tedavi ve meshane ameliyatıyla beni tekrar hayata döndürdünüz.teşekkürlerimi sunar başarılar dilerim.Nazan GÜLTEKİN

               • Resim Yok

                Prof.Dr.Selçuk Şahin hoca'ya Kronik Prostatik ve İnterstisyel Sistit, Nörojen Mesane tanılarıyla gittim. Bir tavsiye ile gittiğim hocamız tedavi sürecinde Sistoskopi, Sitoloji, Ürodinami, Üroflowmetri gibi testler yaptı. Sonrasın da hocamız tarafın dan Kronik Prostatit Tanısı için İlaç ve enjeksiyon, akupunktur gibi tedavi başlandı. Devamın da mesane de idrar kalmasından ötürü sakral nöromodülasyon yapılmasına karar verdi ve tedavi sürecim halen devam etmekte. İlk geldiğim gün ile şimdi ki süreçte yaşam konforum arttı. Çok değerli, çok ilgili biri bilgi ve birikimi ile kimsenin ilgilenmediği kadar ilgilendi. Teşekkür ediyorum.

                Ücretsiz Randevu Al

                * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

                Adres

                Zuhuratbaba M.Dr.T.Sağlam Cad.N10 Bakırköy, Bakırköy