Yükleniyor

Erg. Seher Göbül Aslan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Erg. Seher Göbül Aslan, Ergoterapi alanında hizmet vermektedir. Erg. Seher Göbül Aslan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Erg. Seher Göbül Aslan için randevu alabilirsiniz.

Erg. Seher Göbül Aslan

İstanbul Biruni Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi Bölümünü bitirmiştir. Lisans eğitimi sırasında pediatrik rehabilitasyon, el rehabilitasyonu, bilişsel rehabilitasyon, okul temelli erken destek rehabilitasyonu, geriaktik rehabilitasyon gibi bir çok merkezde klinik stajlarda bulunmuştur. İbnu Haldun üniversitesi Palet Eğitim kurumlarından (300 saat akademik eğitim, 50 saat staj) 0-6 yaş Montessori eğitmen eğitimini tamamlamıştır. Kayseri Melikgazi Belediyesi ile Japonya büyük elçiliği hibe destek programında Kayseri Engelli Çocuklar Ergoterapi Tedavi Ünitesi projesini kazanmıştır. DIR Floortime 101 eğitimini tamamlamış, DIR FLOORTİME 201 eğitimine devam etmektedir. Kayseri ve Nevşehir de terapi hizmetlerine devam ediyor.

Sağlık Rehberi

Erg. Seher Göbül Aslan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Erg. Seher Göbül Aslan

Erg. Seher Göbül Aslan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Erg. Seher Göbül Aslan için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.