Yükleniyor

Rümeysa Betül Tursun

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Rümeysa Betül Tursun, Aile Danışmanlığı alanında hizmet vermektedir. Rümeysa Betül Tursun kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Rümeysa Betül Tursun için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Aile Danışmanı Rümeysa Betül Tursun
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Rümeysa Betül Tursun

    Kocaeli'nde ( İzmit ve Körfez İlçeleri) hizmet vermektedir. Rümeysa Betül TURSUN 1989 yılında İzmit’te doğdum. Evli ve bir çocuk annesiyim. İlköğretim ve liseyi bu şehirde tamamladım. Sakarya Üniversitesi Sosyoloji bölümünü ve Kocaeli Üniversitesi’nde formasyon eğitimini tamamladım. Daha sonra Adnan Menderes Üniversitesi- Aile Danışmanlığı eğitimini(örgün 450 saat)aldım. Üsküdar Üniversitesi- Cinsel Terapi eğitimini alarak da aile, evlilik, çift üzerine bilimsel donanımımı sağlamış oldum. Özel bir okulda öğretmenlik ve eğitim koçluğu yaptım. Şuanda da aktif olarak danışan almaktayım. KATILDIĞIM DİĞER EĞİTİMLER VE SEMPOZYUMLAR Sakarya Üniversitesi- Sosyoloji Bölümü Kocaeli Üniversitesi- Formasyon Adnan Menderes Üniversitesi- Aile danışmanlığı (480 saat) Üsküdar Üniversitesi- Cinsel Terapi Evlilik ve çift Terapisi  Çocuk Resim Analizi Oyun Terapisi Objektif testler Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Kaygı bozukluklarında Hipnoterapi Eğitimi EFT Yaşam- İlişki koçluğu Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Benlik-Roller- Sınırlar Eğitimi Duygusal Zeka Atölyesi Mizaç Eğitimi Zor insanlarla İletişim ve Renklerle Karekter Analizi Çift ve Aile Terapileri Sempozyumu-PEGDER SEN,BEN,BİZ ÜÇGENİNDE ÇİFT TERAPİSİ SEMPOZYUMU -Psikoterapi Enstitüsü “Değersizlik Duygusu Nasıl Aşılır” Semineri “Özgüven Kazanmanın, Kendini Savunmanın ve Doğru bir Şekilde İfade Etmenin Yolları” Semineri

    Sağlık Rehberi

    Rümeysa Betül Tursun, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Rümeysa Betül Tursun

    Rümeysa Betül Tursun, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Rümeysa Betül Tursun için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Mimar Sinan, Ser Psikoloji Danışmanlık Merkezi, Mehmet Akif Ersoy Cd. no 120/1, Kocaeli