Yükleniyor

Dyt. Ruken Yavaş

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Ruken Yavaş, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Ruken Yavaş kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Ruken Yavaş için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Ruken Yavaş

    Diyetisyen Ruken Yavaş, 1994 Adana doğumludur. İlköğretim, ortaokul ve lise eğitimini Adana'da tamamladıktan sonra 2017 yılında Kırıkkale Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Stajlarını; "Sağlıklı Zayıflama" , "Hastalıklarda Diyet Tedavisi" , "Çocuk Hastalıklarında Diyet Tedavisi" ve "Toplu Beslenme Sistemleri" üzerine yapmıştır. Lisans eğitimi süresince birçok kongre ve sempozyuma katılmış, güncel gelişmeleri takip etmiştir. Mezun olduğundan bu yana Sağlıklı Yaşam Merkezleri ve Spor Salonlarında ; Zayıflama, Kilo Alma, Sporcu Diyetisyenliği, Diyabet, Hastalıklarda diyet tedavisi, Gebelikte Beslenme, Çocuk Beslenmesi branşlarında çalışmıştır. Şimdi ise E.C.Life Klinik'te bu branşlara ek olarak 'bariatrik cerrahi diyetisyenliği' üzerine çalışmaktadır. Bütün bu süreçte "Online Diyet Danışmanlığı" da vermiş olup hala aktif olarak yurt içi ve yurt dışındaki danışanlarına online diyet hizmeti vermektedir.

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Ruken Yavaş, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Ruken Yavaş

    Dyt. Ruken Yavaş, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Ruken Yavaş için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Fatih Mahallesi, GMK Bulvarı, Kurtuluş Life Plaza, No:627 K:4 D:23, Mezitli, Mersin