Yükleniyor

Dyt. Ramazan Yasin Ayyıldız

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Ramazan Yasin Ayyıldız, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Ramazan Yasin Ayyıldız kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Ramazan Yasin Ayyıldız için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Ramazan Yasin Ayyıldız, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Ramazan Yasin Ayyıldız

    Dyt. Ramazan Yasin Ayyıldız, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Ramazan Yasin Ayyıldız için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Dyt. Ramazan Yasin Ayyıldız Bilgiler

      2019 yılında Doğu Akdeniz üniversitesini 3,5 yılda bitirerek Diyetisyen unvanını kazandı. Öğrencilik yıllarında Hacettepe Hastanesi Kurum Mutfağı Hacettepe Üniversite Onkoloji Hastanesi Hacettepe Üniversite Yetişkin Hastanesi Ankara Üniversitesi Çocuk Hastanesi Galatasaray Futbol Akademi Takımlarında stajlarını tamamladı. Üniversite bittikten sonra askerlik görevini yedek subay olarak 10000 kişiye yemek çıkaran kurum mutfağında gıda, hijyen denetleme görevi şeklinde bitirdi. Profesyonel olarak spor ile uğraşmaktadır. Lisanslı siyah kuşak 2. Dan Taekwondo sporcusu aynı zamanda 1. Kademe Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu antrenörüdür. Birçok seminere katılarak, obezite de beslenme, sporcu beslenmesi, diyabette beslenme, yaşlılıkta beslenme, çocuk ve adölesanlarda beslenme, gıda güvenliği ve kurumsal beslenme üzerine kendini geliştirmiştir. Askerlik görevinin bitmesinin ardından Isparta’da Yasin Ayyıldız Beslenme& Diyet Danışmanlık Merkezinde danışan kabulüne başlamıştır.Ve halen devam etmektedir.

      İhtisaslar

      • Diyetisyen

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Pirimehmet Mahellesi 101.Cadde No:79/3 Güneş İş Merkezi, Isparta Merkez, Isparta