Yükleniyor

Psk. Ramazan Çetin

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Ramazan Çetin, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Ramazan Çetin kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Ramazan Çetin için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Cevher Psikoloji
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Ramazan Çetin

    Aslen Korkuteli’li olan Çetin, ilk ve orta öğrenimini burada tamamlamış olup, FSMV Üniversitesi Psikoloji bölümünü Tam Burslu şekilde kazanmış ve Yüksek Onur derecesiyle bitirmiştir. Lisans eğitimi süresince gerek okul içi faaliyetlerde gerekse Kızılay Beşiktaş, Kızılay Beyoğlu, TÜZDER (Tüm Üstün Zekalılar Derneği), Boğazhisar Koleji vb. kurum ve kuruluşlarda gözetmen öğretmen/stajyer olarak aktif rol almıştır. UDAMER (Uygulamalı Davranışçı Analiz Merkezi) kurumunda 1 sene boyunca Otizm Spektrum Bozukluğu olan çocuk ile çalışmıştır. Askerlik hizmetini ise İstanbul İl Jandarma Komutanlığına bağlı Sağlık Asteğmen olarak Silivri başta olmak üzere Metris, Bakırköy, Ümraniye, Maltepe ve Kartal Cezaevleri Tabur Komutanlıklarında Sorumlu Psikolog olarak yerine getirmiştir. Şu an ise Cevher Psikoloji Antalya kurumunda çocuk merkezli çalışmalarına devam etmektedir. Katıldığı eğitimlerden bazıları ise; Diksiyon ve Güzel Konuşma Eğitimi 2015 Diksiyon ve Beden Dili Eğitimi 2018 Otizmli Çocuklar için Davranışçı Eğitim 2018 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi 2018 Krizle Mücadele Yönetimi 2020 Travma Sonrası Stres Bozukluğu Eğitimi 2020 MMPI Testi Uygulayıcı Eğitimi 2020 Bilişsel ve Davranışçı Terapi Eğitimi 2020 Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimi 2021 Filial Terapi Eğitimi 2021

    Sağlık Rehberi

    Psk. Ramazan Çetin, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Ramazan Çetin

    Psk. Ramazan Çetin, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Ramazan Çetin için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Elmalı Mahallesi 21.Sokak No:1 Şerbetçi Apt Kat:5 D:9, Muratpaşa, Antalya