Yükleniyor

Psk. Rabia Başaran

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Rabia Başaran, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Rabia Başaran kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Rabia Başaran için randevu alabilirsiniz.

Psk. Rabia Başaran

İstanbul Gelişim Üniversitesi psikoloji bölümünü %100 ingilizce ve tam burslu olarak tamamladım. Yüksek lisans hazırlık sürecindeyim. Aldığım eğitimler doğrultusunde çocuk ergen ve yetişkinlerle bireysel terapi yapmaktayım. Deneyimsel oyun terapisi ve yapılandırılmış oyun terapisi teknikleri kullanmaktayım. Yetişkinlerde bilişsel davranışçı terapi ve şema terapi kullanarak bütünsel bir yaklaşımla ilerlemekteyim. Gelişim, algı dikkat ve zeka üzerine objektif ve projektif test teknikleri uygulayıcısıyım. Özel eğitim alanında özellikle öğrenme güçlükleri ve otizm ile çalışmaktayım. Seanslarımı Bakırköy'deki ofisimde yüzyüze ve online olarak gerçekleştiriyorum.

Sağlık Rehberi

Psk. Rabia Başaran, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Rabia Başaran

Psk. Rabia Başaran, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Rabia Başaran için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!