Yükleniyor

Psk. Pınar Aygündüz

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Pınar Aygündüz, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Pınar Aygündüz kimdir? Hangi hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Pınar Aygündüz için randevu alabilirisiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Pınar Aygündüz Psikoloji Danışma Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Pınar Aygündüz

    Lisans eğitimini Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Üsküdar Üniversitesi Bağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon Yüksek Lisans eğitimini "18-30 Yaş Arası Bireylerin Vücut Kitle İndekslerine Göre İnternet Bağımlılığı ve Yeme Alışkanlıkları Arasındaki İlişkinin İncelenmesi" tezini tamamlayarak bitirmiştir. Eğitim hayatı boyunca NP Beyin Hastanesi, Kadıköy RAM, Kartal Dragos Huzurevi, 8.Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi'nde, Kadıköy Anadolu Lisesi'nde stajlarını tamamlamış ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında projeler yaparak aktif olarak görev almış ve almaya devam ediyordur. 

    Yetişkin ve ergenler ile bireysel terapi yapmaktadır. 

    Prof. Dr. M. Hakan Türkçapar'dan aldığı Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi, Dr. Emel Stroup'dan Kognitif Terapi, Şema Terapi ve EMDR eğitimini tamamlamıştır. Türk Psikologlar Derneği ve EMDR Derneği üyesidir.

    2. Düzey EMDR Terapistliği ve İleri Düzey Kognitif Terapi ve Bilişsel Davranışçı terapistliği yapmaktadır. 

    Hem lisans eğitimi sürecinde hem de sonrasında aldığı eğitimler ile mesleki gelişimine katkı sağlamıştır. İstanbul Üniversitesi CAS (Cognitive Assessment System) Eğitimi, MMPI Uygulayıcı Eğitimi, WAIS Zeka Testi (Yetişkinler), Biruni Üniversitesi Aile Danışmanlığı, Üsküdar Üniversitesi Aile ve Çift Terapisi olmak üzere çeşitli test eğitimleri almıştır.

    Kongrelerde bildiri sunumları yapmış ve çeşitli seminerde eğitimler vermiştir.

    Yüksek lisans eğitimi sürecinde ergen ve yetişkinlerle bireysel terapiler yapmış ve yaptığı stajlara ek olarak Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın ve NP İstanbul Beyin Hastanesinde yer alan diğer psikolog ve psikiyatristlerin seanslarını izleyerek alanında çok fazla gözlem yapmıştır.

    Üsküdar Üniversitesi Psikolojik Danışma Birimi'nde ve Özel kurum olan Psikoloji ve Danışma Merkezi’nde danışanlarına online ve yüz yüze olarak hizmet vermektedir.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Pınar Aygündüz, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Pınar Aygündüz

    Psk. Pınar Aygündüz, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Pınar Aygündüz için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Fahrettin Kerim Gökay Cad. Çeviköz Apt. No:169 Kat:2 Daire:5 Göztepe/İstanbul