Yükleniyor

Doç. Dr. Ozan Ali Erdal

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Ozan Ali Erdal, Ortopedi ve Travmatoloji alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Ozan Ali Erdal kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Ozan Ali Erdal için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Doc. Dr. Ozan Ali Erdal
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Doç. Dr. Ozan Ali Erdal

    Ozan Ali Erdal 1982 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu Maçka İlkokulu’nda okuduktan sonra Vefa Lisesi’ne geçti ve burayı 2000 yılında bitirdi. Daha sonra girdiği İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümü’nü 2007 yılında ikincilik ile bitirdi.

    2007 yılında 6 ay kadar İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı’nda çalıştıktan sonra 2008 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Bilim Dalı’ndaki asistanlık eğitimini 2013 yılında tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olmuştur.

    2013 ile 2015 yılları arasında devlet hizmet yükümlülüğü kapsamında Kastamonu İnebolu Devlet Hastanesi’nde çalışan Ozan Ali Erdal 2015 yılından itibaren Ortopediatri İstanbul Çocuk Ortopedi Akademisi’ndeki muayenehanesinde çalışmaktadır.

    Ozan Ali Erdal 2013 yılında Türkiye ortopedi ve travmatoloji yeterlilik (TOTEK) sınavını başarı ile vermiş ve daha sonra 2015 yılında da Avrupa ortopedi ve travmatoloji yeterlilik (EBOT) sınavını da başarı ile vermiştir.

     

    Sağlık Rehberi

    Doç. Dr. Ozan Ali Erdal, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Doç. Dr. Ozan Ali Erdal

    Doç. Dr. Ozan Ali Erdal, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Doç. Dr. Ozan Ali Erdal için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Hakkı Yeten Caddesi Süleyman Seba Kompleksi 10/D Fulya Şişli / İstanbul