Yükleniyor

Doç. Dr. Osman Kelahmetoğlu

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Doç. Dr. Osman Kelahmetoğlu, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Doç. Dr. Osman Kelahmetoğlu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Doç. Dr. Osman Kelahmetoğlu için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • İstanbul
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Doç. Dr. Osman Kelahmetoğlu

    Adana doğumlu olan Dr. Kelahmetoğlu, 1999 yılında Adana Erkek Lisesinden, 2005 yılında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2005 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Plastik Cerrahi A.D.’da Arş. Gör. Dr. olarak görev yapmaya başlamıştır. Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra Mart 2012 ile Aralık 2014 tarihleri arasında mecburi hizmet yükümlüsü olarak Tarsus Devlet Hastanesinde plastik cerrahi uzmanı olarak görev yapmıştır. Uzmanlık eğitimi sırasında Amerika Birleşik Devletleri Teksas eyaletinde El Paso Cosmetic Surgery Center‘da “ Estetik cerrahi ve Vücut şekillendirme” üzerine klinik fellow olarak çalışmıştır. Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri Pensilvanya eyaletinde University of Pittsburgh Medical Center’ da “Post-bariatrik vücut şekillendirme cerrahisi”üzerine klinik gözlemci olarak bulunmuştur. 2015’te Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneğinin yurt dışı burs ödülünü kazanarak 3 ay süreyle Gent/Belçika’da Gent Üniversitesinde “Estetik- Rekonstrüktif Meme Cerrahisi ve Perforator Flepler” üzerine klinik fellow olarak çalışmıştır. 2016 yılında ise Avrupa Plastik Cerrahi Derneği (EURAPS) tarafından verilen “Genç Plastik Cerrahlar “ bursunu kazanmıştır ve 2017 yılında Helsinki/ Finlandiya’da Helsinki Üniversitesinde “Rekonstrüktif Meme Cerrahisi” üzerine klinik fellow olarak çalışmıştır. 2018 yılında Doçent ünvanı almıştır. Şu ana kadar yayımlanmış 40 un üzerinde yurt içi ve yurt dışı bilimsel makalesi bulunmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

    Sağlık Rehberi

    Doç. Dr. Osman Kelahmetoğlu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Doç. Dr. Osman Kelahmetoğlu

    Doç. Dr. Osman Kelahmetoğlu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Doç. Dr. Osman Kelahmetoğlu için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Abdi İpekçi Caddesi No: 61, Reassürans Han, D:2, Kat: 5, 34367 Şişli/İstanbul