Yükleniyor

Op. Dr. Onur Çetin

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Onur Çetin, Ortopedi ve Travmatoloji alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Onur Çetin kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Onur Çetin için randevu alabilirsiniz.

Op. Dr. Onur Çetin

1989 doğumlu olan Onur Çetin ilk ve orta öğretimini İzmir'de tamamlayıp Bornova Anadolu Lisesi'nden 2007 yılında mezun olmuştur. 2007-2013 yılları arasında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarıyla bitirdikten hemen sonra İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji bölümünü kazanmış ve atanma sürecinde 3 ay boyunca Muş Devlet Hastanesi'nde pratisyen hekim olarak çalışmıştır. Eğitim süreci boyunca özellikle spor cerrahisi ve protez cerrahisi alanında çalışmaları olmuştur. Uzmanlık sonrası 3 yıllık bir süreçte Gaziantep'te görev vermiş olup, şu anda İstanbul Özel Medar Ataşehir Hastanesi'nde görevine devam etmektedir. İleri düzey İngilizce bilmekte, birçok çevirisi, makalesi, vaka sunumu bulunmaktadır. Bir kitapta bölüm yazarlığı bulunmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır. Özel ilgi alanları; Artroskopik (kapalı) omuz, diz, ayak bileği ve dirsek ameliyatları Kalça, diz, omuz artroplastisi (protezi) Temel ve ileri düzey travma cerrahileri Artroskopik (kapalı) yöntemle desteklenen travma ve eklem dondurma cerrahileri Yumuşak doku travmaları cerrahileri (Ayak bileği, diz tendonları yaralanmaları) Diabete ve yanığa bağlı ekstremite tedavileri ve amputasyonları

Sağlık Rehberi

Op. Dr. Onur Çetin, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Op. Dr. Onur Çetin

Op. Dr. Onur Çetin, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Op. Dr. Onur Çetin için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!