Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Fzt. Ömer Sayma, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir. Fzt. Ömer Sayma kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Fzt. Ömer Sayma için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • FizyonAR
 • SaglikEvimde
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Fzt. Ömer Sayma, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Fzt. Ömer Sayma

    Fzt. Ömer Sayma, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Fzt. Ömer Sayma için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Fzt. Ömer Sayma Bilgiler

      Merhaba, ben Fizyoterapist Ömer Sayma 1990 Karaman doğumluyum.Pamukkale Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunuyum.2006 yılından beri Kocaeli'de hastalarıma Fizik Tedavi hizmeti vermekteyim.Mesleğimi severek yapmaktayım.Hastalarıma daha iyi hizmet vermek için kendimi sürekli geliştirmeyi ve güncellemeyi seviyorum. Salı,Perşembe ve Cuma günleri FizyonAR Klinikteyim.Hem nörolojik, hem ortopedik rahatsızlığı olan hastalarıma Manuel Terapi,egzersiz danışmanlığı,refleksoloji,kinesiotaping, aküpresür,miyofasial gevşeme ve yumuşak doku mobilizasyonları gibi uygulamalarla hizmet vermekteyim.Kliniğimizde detaylı değerlendirme ve analizden sonra hastalarımla birlikte yol haritasını çizmekteyiz. Pazartesi,Çarşamba ve Cumartesi günleri Kocaeli ve tüm ilçelerinde evinden dışarıya çıkamayan hastalarıma ya da hastanede özel fizik tedavi almak isteyen hastalarıma hizmet vermekteyim. Pazar günleri ise İstanbul'daki hastalarımın tedavisini ve takibini yapmaktayım.Haftanın diğer günleri İstanbul'daki hastalarımızın tedavilerini ekibimden meslektaşlarım yapmaktadır. Daha detaylı bilgi edinmek için,profilimi ve hasta yorumlarımı inceleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz. Tüm hastalarımıza acil şifalar diler, sağlıklı günler dilerim.

      İhtisaslar

      • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Yahyakaptan mahallesi Şehit ergün köncü sokak no:17 İzmit, Kocaeli