Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Fzt. Nurşah Dikmen, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir. Fzt. Nurşah Dikmen kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Fzt. Nurşah Dikmen için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Fzt. Nurşah Dikmen, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Fzt. Nurşah Dikmen

     Fzt. Nurşah Dikmen, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Fzt. Nurşah Dikmen için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Fzt. Nurşah Dikmen Bilgiler

       Lisans eğitimimi birinci olarak mezun olduğum Acıbadem Üniversitesi'nde %100 burslu olarak tamamladım. Bu sırada fizyoterapinin Avrupa'da en çok geliştiği ülkelerden biri olan Belçika'nın Gent Üniversitesi'nde 4 ay öğrenim gördüm. Öğrencilik yıllarımdan beri kendimi geliştirmek için çeşitli kurs ve kongrelere katıldım ve fizyoterapinin farklı alanlarında stajlar yaptım. Kendi kliniğimde danışanlarıma manuel terapi, osteopati ve uygulamalı kinezyoloji uyguluyor ve yaptığımız terapinin etkilerini korumak için kişinin ihtiyacına yönelik hazırlanmış klinik pilates ve yoga terapi seanslarına devam ediyorum. Aynı zamanda pelvik taban fizyoterapisi eğitimlerimi tamamlamış olup idrar kaçırma, pelvik ağrılar, cinsel disfonksiyonlar, kabızlık gibi şikayetleri olan danışanlarıma yardımcı oluyorum. Bir kadın sağlığı fizyoterapisti olarak hamilelere yönelik hamile pilatesi ve hamile yogası şeklinde de çalışmaktayım. Aldığım Thetahealing eğitimi sayesinde hastalıklara eşlik eden bilinçaltı travmalara ve inanç kodlarına yönelik çalışıyor ve böylece kişiye bütüncül bakış açısıyla yaklaşıyorum. Klinikte danışan kabulünün yanı sıra Gülin Zeytunlu ile 200 saatlik Yoga Öğretme Sanatında "Yoga Anatomisi" anlatarak yeni yoga öğretmenlerinin kendilerini geliştirmesine yardımcı oluyorum. Pandemi döneminde de gerekli Covid-19 tedbirlerine hassasiyet göstererek yüz yüze danışan kabulüne devam ediyoruz. Aynı zamanda kliniğe gelmeye çekinen danışanlarımız için online pilates ve yoga derslerimiz de bulunuyor.

       İhtisaslar

       • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.