Yükleniyor

Dkt. Nurefşan İlyaslı

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dkt. Nurefşan İlyaslı, Dil ve Konuşma Terapisi alanında hizmet vermektedir. Dkt. Nurefşan İlyaslı kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dkt. Nurefşan İlyaslı için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Dkt. Nurefşan İlyaslı, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dkt. Nurefşan İlyaslı

    Dkt. Nurefşan İlyaslı, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dkt. Nurefşan İlyaslı için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Dkt. Nurefşan İlyaslı Bilgiler

      Nurefşan İlyaslı, 1997 Uşak doğumludur. Dil ve Konuşma Terapisi bölümünü 2020 yılında "Onur Öğrencisi" olarak tamamlamıştır. Lisans öğrenimi sırasında; Çapa Tıp Fakültesi Nöroloji Bölümü’nde, Prof. Dr. Öget Öktem Tanör’ün yanında Afazili bireyleri gözlemlemiş ayrıca çeşitli rehabilitasyon merkezleri ve polikliniklerde ise alanında uzman hekim ve terapistlerinin yanında staj yaparak dil, konuşma, ses ve yutma bozukluklarının değerlendirme ve terapi süreçlerini deneyimleme fırsatı bulmuştur. Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Araştırma ve Uygulama Merkezinde(ÜSESKOM) internlük yapmıştır. 2. Nörobilim Kongresine ve kongredeki "Psikosomatik Tedavi Yöntemlerinden Psikodrama" kursuna katılmıştır 5.Türkiye Özgürce Kekele Konferansına katılmıştır. 10. Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresinde; "Total Larenjektomi ve Laringeal Konuşma (ve TEP)" kursuna, "Diagnoctic and Prognostic Assessment of Children Who Stutter" kursuna, "Treatment of Pediatric Motor Speech Disorders: Childhood Apraxia of Speech" kursuna katılmıştır. Etkileşim Temelli Erken Çocukluk Müdahale Programı (ETEÇOM),Gilliam Otistik Bozukluk Derecelendirme Ölçeği-2-Türkçe Versiyonu(GOBDÖ-TV-2),Otizm Spektrum Bozukluğu Kapsamlı Değerlendirme Seti (İVO ODS) uygulayıcı sertifikasına sahiptir. "Body Language", "Effective Communication", "Diction" eğitimleri vardır. Ayrıca sayılı terapistin bildiği PROMPT eğitimini tamamlamıştır. Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Cattell 2A Zeka Testi, Good Enough Harris İnsan Çiz Testi, Gessell Gelişim Figürleri Testi, Peabody Alıcı ve İfade Edici Dil Testi, AGTE, TEDİL (Türkçe erken Dil Gelişimi Testi), SST, Burdon Dikkat Testi, Frostig Görsel Algı Testi, Frankfurter Konsantrasyon Testi, Porteus Labirentleri Testi uygulayıcı sertifikasına sahiptir.

      İhtisaslar

      • Dil ve Konuşma Terapisi

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Kemalöz, Mehmet Topaç Blv. No: 132, Uşak Merkez, Uşak