Yükleniyor

Psk. Nur Arslan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Nur Arslan, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Nur Arslan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Nur Arslan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Nur Arslan

    Üsküdar Üniversitesi %100 burslu Psikoloji bölümü mezunuyum. Yüksek onur öğrencisi olarak okulumu bitirdim. Üniversite yıllarımda deneyim elde etmeden terapist olamayacağımı biliyordum. Bu nedenle üstün yetenekli çocuklar, aile ve çift, ergen, yetişkin, bağımlılık gibi pek çok farklı alanda staj yaparak kendimi geliştirmeye, psikolojinin dokunduğu her alanı deneyimlemeye büyük çaba sarfettim. İletişim alanında da çift anadal yaparak olabildiğince zeminimi sağlamlaştırdım. Şu an Üsküdar Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı tamamlıyorum. Psikolog olmak, aslında ömrünün sonuna kadar öğrenci olmayı sevmek ve kabullenmekle bağlantılı. Meslek hayatımın sonuna kadar duraksamadan kendimi geliştirip danışanlarıma en yüksek faydayı sağlamak için çıktığım bu yolda, aile ve çift, ergen ve yetişkin alanlarında çalışıyorum.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Nur Arslan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Nur Arslan

    Psk. Nur Arslan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Nur Arslan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Bakırköy, İstanbul