Yükleniyor

Op. Dr. Nizam Kurtdere

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Nizam Kurtdere, Genel Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Nizam Kurtdere kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Nizam Kurtdere için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Nizam Kurtdere
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Op. Dr. Nizam Kurtdere

    Op.Dr.Nizam Kurtdere 1963 yılında Hatay'da doğdu. 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne başladı. 1987 yılında mezun oldu ve 1 yıl Nevşehir Ürgüp te mecburi hizmet yaptı. 1988 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde cerrahi asistanlığına başladı. 1992 yılında asistanlığını tamamlayıp cerrahi uzmanı oldu ve Erzincan'da mecburi hizmetin geri kalanını tamamladı. Burada 1 yıl Tercan Devlet Hastanesi Başhekimliği yaptıktan sonra tekrar İstanbul'a döndü. Uzun süre değişik kamu kurumlarında görev aldı. Bu arada hizmet içi eğitim çerçevesinde İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Laparoskopik Cerrahi ve Gastro-intestinal Endoskopi konularında eğitim gördü. Çalıştığı kurumlarda Laparoskopik cerrahi ve Girişimsel Endoskopi uygulamalarını gerçekleştirme fırsatı buldu. Ayrıca Sağlık bakanlığı gözetiminde düzenlenen Medikal Estetik eğitimine katıldı ve Medical Estetik sertifikası aldı. 2014 yılında kamu kurumlarından ayrılıp Metabolik Cerrahi Merkezi'nde çalışmaya başladı ve burada metabolik ve obesite cerrahisi ameliyatlarına katıldı. Şuan Özel sen jorj Avusturya Hastanesi 'nde hizmet vermektedir.

    Sağlık Rehberi

    Op. Dr. Nizam Kurtdere, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Op. Dr. Nizam Kurtdere

    Op. Dr. Nizam Kurtdere, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Op. Dr. Nizam Kurtdere için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Bereketzade, Bereketzade Medresesi Sk. No:7, 34420 Beyoğlu/İstanbul