Yükleniyor

Dyt. Nisa Eryol

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Nisa Eryol, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Nisa Eryol kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Nisa Eryol için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Dyt. Nisa Eryol Diyet ve Danışmanlık Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Nisa Eryol

    Okan Üniversitesi İngilizce Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunuyum. Yetişkin Hastalıklarında Beslenme, Çocuk Hastalıklarında Beslenme, Obezite Tedavisi, Enteral-Parenteral Beslenme, Sporcu Beslenmesi ile ilgili lisans dönemimde bir çok farklı eğitimlere katıldım. Danışanlarımda ilk hedeflediğim ve misyonum haline getirdiğim şey onları anlamak ve hayatlarına dokunabilmek. Aslında danışanımın hayatının sadece bir döneminde birlikte yol alıyoruz fakat amacım benden sonra da yeterli ve dengeli beslenmenin ne demek olduğunu öğrenmiş bir şekilde yola devam etmeleri. Her zaman izlediğim yol çok düşük kalorili diyetler değil sürdürülebilir beslenme programlarıyla hedefimize ulaşmak. Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki benim için en büyük mutluluk; Danışanımın diyetini yazdıktan sonra yüzünde oluşan ben bu listeyle kilo almam değil mi tedirginliğini kontrol seansına geldiğinde vücudunda azalan yağ oranını gördüğü zamanki tebessüme dönüşmesidir. Siz yeterki kendinize inanın, biz el ele verdikten sonra başaramayacağız hiçbir şey yok.

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Nisa Eryol, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Nisa Eryol

    Dyt. Nisa Eryol, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Nisa Eryol için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Limonluk Mah. Ali Kaya Mutlu Caddesi, NETOFİS Kat 4 No: 5, Mersin