Yükleniyor

Nesrin Mine Karaca

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Nesrin Mine Karaca, Aile Danışmanlığı alanında hizmet vermektedir. Nesrin Mine Karaca kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Nesrin Mine Karaca için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Nesrin Mine Karaca, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Nesrin Mine Karaca

    Nesrin Mine Karaca, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Nesrin Mine Karaca için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Nesrin Mine Karaca Bilgiler

      Family danışmanlık İzmir Karşıyaka’daki ofisimizde bireysel, çift danışmanlığı, çocuk, ergen, yetişkin danışmanlığı, doğum (doula), emzirme ve öğrenci koçluğu ve rehberliği veren, ilişki arabuluculuğu, boşanma ve ayrı kalma evrelerinde rehberlik hizmetleri veren bir danışmanlık birimidir. Çocuk gelişimi ve eğitimi, sosyal hizmetler, sosyoloji, aile danışmanlığı, koçluk, rehberlik ve farkındalık eğitimleri, işaret dili eğitimi alan Nesrin Mine Karaca eğitimine uluslararası ilişkiler, aile dizimi ve konstelasyon eğitimleri alarak devam etmektedir. Kullandığı teknikler ve bilinçaltı çalışmaları, bilişsel davranışçı terapi, duygu odaklı terapi, çözüm odaklı terapi, şema terapi, beden dili ve iletişim, konstelasyon ve benzeri terapilerden faydalanmak suretiyle farkındalık oluşturarak rehberlik ve danışmanlık yapmaktadır. Psikoloji alanının genişleyen ve her gün ilerleyen yönüyle ilgili olup danışmanlık eğitimlerini devam ettirmektedir.

      İhtisaslar

      • Aile Danışmanlığı

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Kültür mah. 1389.sok No: 8/2, Alsancak , Konak