Yükleniyor

Uzm. Dr. Neslihan Yağmur

5.0
Yorum Sayısı1
Sağlık Rehberi3

Uzm. Dr. Neslihan Yağmur, Anestezi ve Reanimasyon alanında hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Neslihan Yağmur kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Dr. Neslihan Yağmur için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Çağlayan - Neslihan Yağmur Kliniği
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Dr. Neslihan Yağmur

    Merhabalar,

    Ben, Neslihan Yağmur. 1983 yılında Almanya’da doğdum. İlk orta ve lise eğitimimi Ordu Ünye’de tamamladım. 2001 yılında hayallerimden ilkini gerçekleştirerek Ondokuz Mayıs Üniversitesinde tıp eğitimime başladım. 2007 yılında mezun olduktan sonra, 2009-2015 yılları arasında 19 Mayıs Üniversitesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı'nda uzmanlığımı tamamladım. 2020 yılına kadar aktif olarak Anestezi Uzmanı olarak görev yaptım ve bu süreç içerisinde de birçok medikal estetik işlem için gerekli sertifikaları edinerek çalışma hayatıma yeni bir rota belirledim.

     

    Medikal İlgi Alanlarım:

    • * Mezoterapi
    • * Ağrı tedavisi
    • * Aroma terapi
    • * İntravenöz ilaç tedavileri
    • * Ozon terapi
    • * Vücut şekillendirme
    • * Sağlıklı yaşam 

     

    Mutluluklarım / Yaşam Dengem:

    Hepsi de doğallıktan ve insan olmaktan geçen paha biçilemeyen zevklerimiz olmalı! Mesela kitap sayfalarında gezinmek, mesela doğa yürüyüşlerimizde bolca oksijen soluklayabilmek ve mesela memleketimizin güzelliklerini keşfetmek. Kendi adıma bu listeye iki prensesim ve eşimle geçirdiğim kaliteli her anı ekleyebilirim. .

    Unutmayın dostlar sağlıklı yaşam, iç ve dış dünyamızın uyumundan oluşur. Bize verilen hayatı kucaklayarak sahiplenir, onu sevgi ve emekle yoğurabilirsek tam da istediğimiz yaşamı elde edebiliriz.

     

    Vizyonum:

    Sağlıklı bir yaşamın ilk şartı iç huzurumuzdur. Bunu elde etmenin en önemli adımı da kendimizden memnun olmaktır. Bazen sadece ufak dokunuşlarla, destekleyici ve rahatlatıcı tedavilerle yıllarca bizi huzursuz eden bir yükten kurtulabiliriz. Yeni ve taze bir başlangıç için hiçbir zaman geç değildir.

    Estetik Medikal işlemler, hayatınıza konfor ve keyif katacak uygulamalardır. Bu, bazen sizi aynalardan soğutan cilt sorunlarından kurtulabilmek, bazen yorucu şehir hayatında size nefes aldıran bir destek, bazen ise özgüveninize tavan yaptıracak bir dokunuştur.

    Kendimizi sevelim, sevgimizi de bedenimizi koruyarak ve ona iyi bakarak gösterelim. Unutmayın ki siz bu dünyada teksiniz ve çok değerlisiniz. Yapabileceğiniz en akıllıca yatırım kendinize yapacağınız yatırımdır.

    Ertelemeyin! Bugün kendinize bir güzellik hediye edeceğiniz ilk gün olsun.

    Sağlık Rehberi

    Galeri

    Uzm. Dr. Neslihan Yağmur

    Uzm. Dr. Neslihan Yağmur, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Dr. Neslihan Yağmur için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt
     • Resim Yok

      Dudaklarım ile burnum arasında kırışıklıklar vardı. Neslihan hanım sadece bu bölgemle ilgilenmedi. Kaşlarim arasındaki kırışıklıkları da geçirdi. Neslihan hanım gerçekten çok ilgili bir doktor. Benim gibi bakımına özen gösteren hanımlara Neslihan hanimi öneririm.

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Mimar Sinan Mahallesi Adnan Menderes 1. Kısım Bulvarı No: 247/A Atakum / Samsun