Yükleniyor

Dyt. Necla Coşkun

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Necla Coşkun, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Necla Coşkun kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Necla Coşkun için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Dyt. Necla Coşkun, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Dyt. Necla Coşkun

     Dyt. Necla Coşkun, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Dyt. Necla Coşkun için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Dyt. Necla Coşkun Bilgiler

       2015 Yılında Başkent Üniversitesi ‘’Beslenme ve Diyetetik’’ bölümünden mezun oldum. Daha sonra eğitimime İsveç’te bulunan sağlık alanında dünyanın en iyi okulları arasında olan Karolinska Enstitüsü’nde devam ettim. Katıldığım master programında özetlemem gerekirse toplum sağlığı, beslenme ekonomisi, genetiği değiştirilmiş besinler, moleküler biyoloji, ketojenik diyet ve fiziksel aktivitenin modifikasyonuyla ilgili eğitimler aldım. Yine bu sürede Enstitü bünyesinde yürütülen üç farklı projede yer aldım; ’Genetiği değiştirilmiş besinler’’ ve ‘’ Kahverengi yağ dokularının obeziteye etkisi’’ ve ‘’Omega-3’ün kilo yönetimine etkisi’’ konulu bu çalışmalar mesleki olarak son derece detay ve farklı bilgiler edinmemi sağladı. Ayrıca aynı Enstitü’de yer aldığım ’Anaokulundaki çocukların sağlıklı beslenmesinin maliyeti ve kamuya düşen görevler’’ konulu araştırma projesi de beslenmenin ve diyetisyenliğin çok farklı bir yönünü görmemi sağladı Karolinska Enstitüsü’nde 1 yıllık eğitimimi tamamladıktan sonra İsveç’te çalışmaya başladım. Özellikle gençlere ve okul öğrencilerine “sağlıklı gıda” hizmeti veren bir zincirde menü oluşturulması ve uygulanması sorumluluğunu üstlendim.

       İhtisaslar

       • Diyetisyen

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.