Yükleniyor

Dyt. N. Defne Kurt

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. N. Defne Kurt, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. N. Defne Kurt kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. N. Defne Kurt için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Defne Kurt Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. N. Defne Kurt

    Nafize Defne Kurt, Beslenme ve Diyetetik lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesinde onur derecesiyle tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince Yeditepe Üniversitesi Sağlık kulübünde yönetim kurulu üyesi ve denetim kurulu başkan yardımcılığı pozisyonlarında aktif olarak rol almış ve beraberinde bilimsel kongreleri yakından takip etmiştir. Lisans eğitiminin hemen arkasından 2018 yılında İzmir Demokrasi Üniversitesinde yüksek lisans eğitimine başlamış ve halen eğitimime devam etmektedir. Yüksek lisans eğitimi ile beraber mesleki hayatına özel bir klinikte ve bir spor salonunda beslenme danışmanlığı hizmeti vererek başlamış. 2019 yılında Diyetiko Beslenme ve Diyet Danışmanlığı bünyesinde ‘Leziz Diyet’ firmasına danışmanlık sağlamış, Unilever genel merkez ve Knorr Besan şirketlerine kurumsal danışmanlık hizmeti vermiş ve ofis danışanlarına beslenme danışmanlığı sunmuştur. 2019 Aralık ayında Bodrum'a taşınıp Avenue Pilates Studio’da hizmet vermeye başlamıştır. 2021 ocak ayı itibariyle de Defne Kurt Beslenme ve Diyet Danışmanlığını açmış olup şu an kendi kliniğinde yetişkin ve çocuklarda kilo verme, kilo alma, kilo koruma, gebelik ve emzirme dönemi beslenmesi, kronik hastalıklarda beslenme ve yoğun iş temposunda çalışan bireylerde performans arttırmaya ve kilo korumaya yönelik hizmet vermektedir. AKADEMİK YAYINLAR: Uluslararası Hakemli Beslenme Araştırmaları Dergisi, Diyetin Makro Besin Öğesi İçeriğinin Bağırsak Mikrobiyotasına Etkisi. 12, 17-42 (2018) KATILDIĞI KONGRE VE EĞİTİMLER: 7. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu – Acıbadem Üniversitesi, İstanbul (2018, Nisan) -Geriatri Diyetisyenliği Kursu Uluslararası Sağlıklı Beslenme Kongresi: Gastrointestinal Hastalıklar - Ege Üniversitesi& Katip Çelebi Üniversitesi, İzmir (2017, Ekim) 11th European Nutrition and Dietetics Conference - Madrid, İspanya (2017, Haziran) 6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu, 1. Yaşam için Beslenme ve Spor Kongresi - Acıbadem Üniversitesi, İstanbul (2017, Mayıs) -Obezite Diyetisyenliği Kursu -Sporcu Diyetisyenliği Kursu 10. Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Kongresi - Antalya (2017, Nisan) 9th İnternational Congress on Nutrition and Health - Berlin, Almanya (2017, Şubat) 7. Ulusal Obezite Kongresi, Türk Diyabet ve Obezite Vakfı - İstanbul (2016, Aralık) -Multidisipliner Tedavi Kursu -Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği Kursu Hedef ve Önceliklerin Yönetimi, Simya Gelişim Danışmanlık - İstanbul Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili, Aşkım Kapışmak Akademi - İstanbul Level Three (B1 cef), Boston Academy of English - Boston, Amerika

    Sağlık Rehberi

    Dyt. N. Defne Kurt, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. N. Defne Kurt

    Dyt. N. Defne Kurt, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. N. Defne Kurt için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Konacık Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Caddesi No:17/A Daire:1 Bodrum/Muğla, Muğla